Sieťový adaptér Swissten na Samsung SUPER FAST CHARGING 25W + DÁTOVÝ KÁBEL USB-C/USB-C 1,2 M - biely

Kód: 22050200
12,95 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Výnimočný SLIM sieťový adaptér Swissten na Samsung SUPER FAST CHARGING s výkonom 25 W. Adaptér disponuje jedným výstupným portom USB s rýchlym a bezpečným nabíjaním. Vychytávkou je aj stojan pre uloženie smartfónu a pohodlné nabíjanie. Vďaka svojmu dizajnu je možné ho použiť za nábytkom alebo ťažšie prístupných zásuviek. Môžete si ho vziať na cesty alebo nabíjať pohodlne doma (všestranné využitie). Disponuje technológiou rýchleho nabíjania pre Samsung SuperFastCharging s ktorou nabijete svoje zariadenie oveľa rýchlejšie ako s bežnými nabíjačkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten na Samsung SUPER FAST CHARGING 25W + DÁTOVÝ KÁBEL USB-C/USB-C 1,2 M - biely


Výnimočný SLIM sieťový adaptér Swissten na Samsung s technológiou Super Fast Charging s kvalitným spracovaním a výkonom 25W a skvelým stojanom pre uloženie telefónu počas nabíjania. Disponuje jedným USB portom pre nabíjanie. Výkon nabíjačky je nadpriemerný vďaka inovatívnej technológií SuperFastCharging, ktorá je omnoho výkonnejšia oproti bežným nabíjačkám. Vďaka svojmu dizajnu je praktická. Možno ju položiť za nábytok, do zásuvky vo voľnom priestore alebo kdekoľvek ako držiak smartfónu. Balené v blistri SWISSTEN.


Sieťový adaptér Swissten na Samsung SUPER FAST CHARGING 25W + DATOVÝ KABEL USB-C/USB-C 1,2 MStojanček
Dizajn nabíjačky navrhol český dizajnér, ktorý myslel na praktickosť. Vďaka SLIM prevedeniu a spodnému umiestneniu 1x USB výstupom je vhodná aj na nabíjanie zo zásuviek umiestnených za nábytkom či spotrebičmi. Ďalšou výraznou prednosťou je drážka na vrchnej hrane nabíjačky, ktorá slúži ako stojan na položenie smartfónu.


Nabíjačka SWISSTEN stojanček na mobil - SuperFastCharging by SamsungRýchle nabíjanie SuperFastCharging
Ide o nový formát rýchleho nabíjanie určeného pre mobilné zariadenia Samsung, ktoré umožní nabíjať s výkonom až 25W. S touto technológiou dokážete smartfón nabiť na celý deň v priebehu krátkej chvíle (záleží od kapacity batérie smartfónu).Samsung SuperFast Charging NabíjačkaModerné rozhranie USB-C + Dátový kábel USB-C/USB-C
Nabíjačka disponuje obojstranným konektorom USB-C, ktorý sa postupne stáva štandardom pre väčšinu súčasných chytrých telefónov. Môžete ju tak využiť s celým radom moderných prístrojov. V balení nájdete aj kvalitný kábel USB-C/USB-C s dĺžkou 1,2m, ktorá prenesie prúd až 3A.

 


Kľúčové vlastnosti
✓ Kvalitný sieťový adaptér SWISSTEN pre rýchle nabíjanie
✓ 1X USB port
✓ Výkon sú 25W
✓ Design nabíjačky navrhol český dizajnér
✓ Disponuje technológiou SAMSUNG SUPERFAST CHARGING
✓ Zmestí sa kdekoľvek (za nábytok alebo tenký priestor)
✓ Praktický stojanček na mobil
✓ Chránený proti prepätiuDodatočné parametre

Kategória: Adaptéry s káblom USB-C
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.13 kg
Vstup: 100V-240V, 50-60Hz, 1A
Výstup: PDO: 5V/3A nebo 9V/2,77A, PPS: 3,3-5,9V/3A nebo 3,3-11V/2,25A
Max výkon: 25W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×