Sieťový adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER - čierny

Kód: 22035000
4,95 € 4,13 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia
Kvalitný cestovný adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER pre komfortné a bezpečné nabíjanie Vášho zariadenia. Spracovanie nabíjačky je na vysokej úrovni od SWISSTEN. Disponuje jedným výstupom USB. Výkon nabíjačky je na 1A. V balení nájdete aj dátový kábel pre nabíjanie zariadení s koncovkou Micro USB, ktorý je dlhý 1,2m. Balené v blistri SWISSTEN.


Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER - čierny


Kvalitná nabíjačka SWISSTEN s výstupným prúdom 1A, ktorá disponuje technológiou inteligentného nabíjania Smart IC. V adaptéri je výstup 1x USB pre všestranné nabíjanie takmer každého zariadenia. Adaptér je spracovaný kvalitne s dlhou životnosťou. Môžete sa tak spoľahnúť na komfortné, rýchle a bezpečné nabíjanie. Je totiž chránený proti prepätiu a skratom.Smart IC

Systém nabíjania Smart IC rozdeľuje dostupný prúd medzi pripojené zariadenia. Okrem toho inteligentná nabíjačka rozpozná požadovaný prúd pre každé zariadenie. Nabíja čo najšetrnejšie v závislosti od rýchlosti nabíjania.
SWISSTEN Nabíjačka
Kľúčové vlastnosti
✓ Kvalitný sieťový adaptér SWISSTEN
✓ 1x USB port
✓ Výkon nabíjačky je až 1A
✓ Smart IC inteligentné nabíjanie
✓ SWISSTEN spracovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Vstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,15A
Výstup: DC 5V/1A, Max. 5W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×