AKU kladivo Worcraft CRH-S20LiB, 20V, SDS+, 3J, bezuhlíkové

Kód: 113931
124 € / ks 103,33 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
AKU kladivo Vám poslúži všade tam, kde nie je v dosahu elektrická energia alebo v miestach, kde by Vám prekážal prívodný kábel. Uhlové AKU kladivo nájdu svoje uplatnenie pri práci v ťažko prístupných miestach alebo napríklad pri výškových prácach. Moderné aku brúsky sú vybavené Li-Iontovými batériami, ktoré sa vyznačujú nízkou hmotnosťou. Oceníte jej všestrannosť a mobilitu pri bežnom alebo príklepovom vŕtaní či sekaní do betónu, tehál, kameňa, dreva, plastu alebo kovu.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

AKU kladivo Worcraft CRH-S20LiB, 20V, SDS+, 3J, bezuhlíkové


Hľadáte vyššiu efektivitu? Bezuhlíkový elektromotor v elektrickom a akumulátorovom náradí má mnoho výhod. V bezuhlíkovom motore nevzniká iskrenie, ktoré by v kombinácii s priemyslovým prachom mohlo zapríčiniť výbuch, nie je nutná úrdžba uhlíkových kartáčov a má až o 50% dlhšiu životnosť pri porovnaní s uhlíkovým motorom. Menšie trenie a eliminácia iskrenia znižuje tepelné straty, predlžuje dobu používania na jedno nabitie a v konečnom dôsledku tak predlžuje životnosť náradia. 


Vŕtacie kladivo Worcraft CRH-S20LiB je určené na príklepové vŕtanie a sekanie do betónu, tehál, kameňa, dreva, plastu, kovu a rovnako aj na skrutkovanie (s použitím špeciálneho príslušenstva). Vŕtacie kladivo disponuje výkonným, bezuhlíkovým motorom. Maximálny priemer vŕtania do dreva predstavuje 25 mm, do ocele 13 mm a do betónu 20 mm. Pracuje rýchlosťou až 1000 otáčok/ min a počet príklepov dosahuje max. 4450 bpm.


Kladivo poskytuje množstvo praktických funkcií ako je vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie. Taktiež je možné nastaviť uhol sekania, hĺbku vŕtania, smer otáčania a taktiež rýchlosť/ príklep. Kladivo je nutné používať s prídavnou rukoväťou. Pridávna rukovať uľahčuje prácu, poskytuje lepší úchop a je možné otáčať ju o 360°. Prepínač pre výber prevádzkového režimu umožňuje nastaviť vŕtacie kladivo pre rôzne režimy prevádzky: režim vŕtania do kovu a do dreva/ režim vŕtania s príklepom do betónu a kameňa/ režim sekania. Kĺzna spojka zastaví vreteno, ak sa príslušenstvo zasekne a vŕtacie kladivo je preťažené. Pred prácou Vám odporúčame prečítať si návod na použitie, ktorý obsahuje obsiahly popis produktu a takisto aj bezpečnostné pokyny. Nájdete ho v záložke súvisiace súbory. 


Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia!


Vlastnosti
- Otáčky bez záťaže: 0- 1000 rpm
- Max. priemer vŕtania: drevo 25 mm, oceľ 13 mm, betón 20 mm
- Energia príklepu: 2,8 J
- Aku napätie: 20 V
- Počet príklepov: 0- 4 450 bpm
- Typ upínania: SDS +
- bezpečný mechanizmus klznej spojky

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické akumulátorove náradie Worcraft
Hmotnosť: 3.38 kg
Typ akumulátorového setu: Kladivo
Aku napätie: 20 V
Otáčky bez záťaže: 0- 1000 rpm
Počet príklepov: 0- 4 450 bpm
Max. priemer vŕtania: drevo 25 mm, oceľ 13 mm, betón 20 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×
your-image-description