Vôňa do auta (osviežovač vzduchu) AREON Mon Classic - NEW CAR

Kód: 20004003
1,29 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Vôňa do auta Areon Mon Classic je rada dlhotrvajúcich osviežovačov vzduchu v známom tvare slzičky. Vo vôni NEW CAR sa spájajú bylinné extrakcie dubu, jalovca, myrty, vresu a brezy obohatené živicou.


Detailné informácie

Podrobný popis

Vôňa do auta (osviežovač vzduchu) AREON Mon Classic - NEW CAR


Vôňa do auta Areon Mon Classic je rada dlhotrvajúcich osviežovačov vzduchu v známom tvare slzičky. Vo vôni NEW CAR sa spájajú bylinné extrakcie dubu, jalovca, myrty, vresu a brezy obohatené živicou.


Vlastnosti:
- Hmotnosť: 7g
- Osviežujúca bylinná zmes
- Vhodné do auta i domácnosti
- Voľne zaveste na ľubovoľné miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Lacné vône do auta a autodoplnky
Záruka: 0 měsíce
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GAMACZ

 

Firma GAMACZ.CZ s.r.o. sa špecializuje na veľkoobchodný predaj príslušenstva k mobilným telefónom. História firmy začína od roku 1991, keď vedenie spoločnosti začalo pôsobiť na maloobchodnom trhu s mobilnými telefónmi. Špecializácia na veľkoobchodný predaj začala až v roku 2002, kedy vznikla spoločnosť GAMACZ.CZ s.r.o.

GamaCZ logo

 

Zásluhou dlhodobých skúsenosti na trhu s príslušenstvom k mobilným telefónom pre svojich zákazníkov dokáže zaistiť kvalitný tovar, za jedny z najlepších cien na slovenskom trhu. Tovar expandujú nielen pre zákazníkov do Českej republiky, ale aj na Slovensko a do Poľska. Aktuálne distribuujú tovar  značiek: SWISSTEN, 4-OK, SXP, GOOSPERY MERCURY, GOODRAM, SOX, SKINPLAYER, VOJO, WSKEN, URBANE CASE, FASHION BOOK a iné.

×