Vôňa do auta (osviežovač vzduchu) AREON Pearls - NEW CAR + prekvapenie

Kód: 20005004
2,49 € 2,08 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Univerzálna vôňa AREON Areon Pearls New Car do auta, kancelárie, domácnosti alebo kdekoľvek, kde to uznáte za vhodné. Vynímočný osviežovač vzduchu v podobe transparentného sáčku ktorý je naplnený malými kuličkami, ktoré provoní Vaše auto unikátnými parfémy na dlhé týždne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vôňa do auta (osviežovač vzduchu) AREON Pearls - NEW CAR


Univerzálna vôňa AREON Areon Pearls do auta, kancelárie, domácnosti alebo kdekoľvek, kde to uznáte za vhodné. Vynímočný osviežovač vzduchu v podobe transparentného sáčku ktorý je naplnený malými kuličkami, ktoré provoní Vaše auto unikátnými parfémy na dlhé týždne.

Vlastnosti:
- Vôňa: NEW CAR
- Vhodné do auta i domácnosti
- Voľne zaveste na ľubovolné míiesto.
- Sáčok naplnený naimpregnovanými guličkami

Dodatočné parametre

Kategória: Lacné vône do auta a autodoplnky
Záruka: 0 měsíce
Hmotnosť: 0.03 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GAMACZ

 

Firma GAMACZ.CZ s.r.o. sa špecializuje na veľkoobchodný predaj príslušenstva k mobilným telefónom. História firmy začína od roku 1991, keď vedenie spoločnosti začalo pôsobiť na maloobchodnom trhu s mobilnými telefónmi. Špecializácia na veľkoobchodný predaj začala až v roku 2002, kedy vznikla spoločnosť GAMACZ.CZ s.r.o.

GamaCZ logo

 

Zásluhou dlhodobých skúsenosti na trhu s príslušenstvom k mobilným telefónom pre svojich zákazníkov dokáže zaistiť kvalitný tovar, za jedny z najlepších cien na slovenskom trhu. Tovar expandujú nielen pre zákazníkov do Českej republiky, ale aj na Slovensko a do Poľska. Aktuálne distribuujú tovar  značiek: SWISSTEN, 4-OK, SXP, GOOSPERY MERCURY, GOODRAM, SOX, SKINPLAYER, VOJO, WSKEN, URBANE CASE, FASHION BOOK a iné.

×