Bezdrôtová nabíjačka Apple MagSafe Duo Charger

Kód: 3054
115 € 95,83 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
13.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nabíjanie iPhonu, Apple Watch alebo slúchadiel AirPods nebolo nikdy príjemnejšie. Zariadenie stači položit na nabíjačku Apple MagSafe a okamžite sa začne nabíjať. Okrem zariadení Apple nabíja aj iné mobilné telefóny s certifikáciou bezdrôtového nabíjania Qi.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Apple nabíjačka MagSafe Duo Charger

Nabíjanie iPhonu, Apple Watch alebo slúchadiel AirPods nebolo nikdy príjemnejšie. Zariadenie stači položit na nabíjačku Apple MagSafe a okamžite sa začne nabíjať. Okrem zariadení Apple nabíja aj iné mobilné telefóny s certifikáciou bezdrôtového nabíjania Qi.

Vďaka dvom nabíjacim slotom môžete nabíjať dve zariadenia naraz. Nabíjačku pripojíte pomocou priloženého kábla USB-C/Lightning k odporúčanému 14 W alebo výkonnejšiemu adaptéru či trebárs do svojho Macu alebo PC. Systém sa inteligentne prispôsobí výkonu nabíjaného telefónu alebo iného prístroja a nabíja ho tak vždy maximálnou možnou rýchlosťou, samozrejmosťou je podpora rýchlonabíjania. Napríklad nový telefón vybavený technológiou MagSafe sa k nabíjačke magneticky uchytí.

Vďaka skladacej konštrukcií si navyše nabíjačku ľahko zbalíte kamkoľvek na cesty.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
MagSafe kompatibilný: Áno
Nabíjanie Samsung Watch: Nie
Nabíjanie Apple Watch: Áno
Funkcia stojana: Nie
Technológia GAN: Nie
Podpora rýchlonabíjanie: Áno
Maximálny výkon: 14 W
Počet nabíjaných zariadení: 2
Výstupný konektor: Bezdrôtové nabíjanie
Konektor kábla: USB-C
Dĺžka kábla: 1 m
Kábel v balení: Áno
Určené pre: Apple Watch, mobilný telefón, slúchadlá
Typ nabíjačky: Bezdrôtová
Značky: Apple
Hmotnosť výrobku: 0.3 kg
Šírka výrobku: 17.9 cm
Výška výrobku: 2.7 cm
Hĺbka výrobku: 9.4 cm
Farba: Biela
Originálna/alternatívna: Originálna
Položka bola vypredaná…

MagSafe Duo Review & Durability Test Results

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×