Bezdrôtová nabíjačka s MagSafe Baseus Simple Mini 15w - modrá + prekvapenie

Kód: 63329
18,20 € / ks 15,17 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Bezdrôtová nabíjačka pre nový rad iPhone 12, 12 mini, 12 pro, 12 pro max ktoré su vybavené magnetmi MagSafe v správnom usporiadaní. Vďaka dokonale zladeným magnetom, pevne priľne k iPhonu, čo urýchľuje dopĺňanie energie.Hlavnou výhodou nového dizajnu je vylepšená cievka, ktorá môže urýchliť nabíjanie až o 67%. Vďaka zosilnenej medenej cievke je rýchlosť nabíjania dvakrát vyššia ako pri bežných bezdrôtových nabíjačkách.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Indukčná nabíjačka s magnetom Baseus Simple Mini, MagSafe, 15W modrá
Bezdrôtová nabíjačka pre nový rad iPhone 12, 12 mini, 12 pro, 12 pro max ktoré su vybavené magnetmi MagSafe v správnom usporiadaní. Vďaka dokonale zladeným magnetom, pevne priľne k iPhonu, čo urýchľuje dopĺňanie energie.

Indukčná nabíjačka s magnetom Hlavnou výhodou nového dizajnu je vylepšená cievka, ktorá môže urýchliť nabíjanie až o 67%. Vďaka zosilnenej medenej cievke je rýchlosť nabíjania dvakrát vyššia ako pri bežných bezdrôtových nabíjačkách.

Navyše je nabíjačka kompatibilná s protokolmi rýchleho nabíjania, pre maximálnu všestrannosť. Sklenený panel zlepšuje odvod tepla a ponúka chladnejší proces nabíjania - bez zahrievania. 

Indukčná nabíjačka s magnetom - modrá

Bezdrôtová nabíjačka má vysokokvalitný integrovaný obvod a kondenzátor, ktorý inteligentne sleduje napätie a teplotu, automaticky detekuje cudzie kovové predmety a volí optimálny výkon v rozsahu od 15 W do 5 W. Zariadenie používa na napájanie vstavaný kábel USB-C. Možnosť nabíjať telefón v puzdre MagSafe.


Vlastnosti
✓ Vylepšená cievka
✓ Optimálny výkon v rozsahu od 15 W do 5 W
✓ Vysokokvalitný integrovaný obvod a kondenzátor
✓ Bezdrôtová nabíjačka pre iPhone 12, 12 mini, 12 pro, 12 pro max

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Materiál: TPE, hliník, tvrdené sklo
Hmotnosť: 60 g
Veľkosť: 60,6 x 6,5 mm
Dĺžka kábla: 150 cm
Rozhranie: Type-C
Vstupný prúd: 5V / 2A 9V / 2,67A
Výkon: 15W
Kompatibilita: iPhone 12/12 mini / 12 Pro / 12 Pro max
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baseus

Pod označením Baseus sa nachádza značka, ktorá si zakladá na myslení z perspektívy používateľov, o čom svedčí aj slogan „Base on user“. Produkty tejto značky sa vyznačujú tým, že sú navrhnuté s vysokou estetickou a praktickou hodnotou. Ide o značku spotrebnej elektroniky pod Shenzhen Times Innovation Technology Co. Ltd., ktorá integruje výskum, vývoj, dizajn, výrobu a predaj.

Založená bola v roku 2011 a 8 rokov rastu znamenalo pre spoločnosť umiestnenie na popredných priečkach podnikov v čínskom priemysle spotrebnej elektroniky. Snahou spoločnosti bolo držať sa dizajnových inovácií, praktickej estetiky so zameraním na nové technológie, ale aj materiálov šetrných k životnému prostrediu. Okrem iného, zameranie spoločnosti zahŕňa aj technickú a kvalitatívnu silu, čo znamená že sa zaujíma o technických partnerov v rôznych oblastiach s cieľom spoločne vyvinúť konkurencieschopnejšie produkty.

Vo svojich začiatkoch väčšinu produktového portfólia firmy tvorilo príslušenstvo pre mobilné telefóny. S rozširujúcim sa trhom a opakovanou aktualizáciou produktov bolo potrebné prispôsobiť sa a začať navrhovať nové produktové rady. Pod značkou Baseus sa nachádza niekoľko kompletných produktových radov a viacero kategórií produktov, medzi ktorými sú zahrnuté napríklad Baseus Gamo, Baseus Audio, Baseus Lighting, Baseus Automotive a Baseus Home Appliance. Viacero kategórií produktov by malo zabezpečiť neustále uspokojovanie dopytu zákazníkov po inteligentných produktoch.

×
your-image-description