Swissten kábel 2v1 USB-C / lightning + nabíjačka na Apple Watch

Kód: 2601
12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Máte radi komfort pri nabíjaní svojich Apple zariadení? V tomto prípade Vám pomôže Swissten kábel 2v1 USB-C / lightning + nabíjačka na Apple Watch. Výkon káblu, ktorý pozostáva z dvoch častí je až 2.4A a bezdrôtové nabíjanie pre Apple Watch je 2W. Dĺžka káblu je vyhovujúcich 120 cm. Na opačnej strane je vystupný USB-C konektor. Spracovanie káblu je na prémiovej úrovni, presne ako všetky produkty od spoločnosti SWISSTEN. Máte možnosť využiť rýchle nabíjanie PowerDelivery, to umožní dobiť iPhone 8 alebo novší za 30 minút. Nabíjanie je bezproblémové a zbytočné sa káble ani bezdrôtový port neprehrievajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Swissten kábel 2v1 USB-C / lightning + nabíjačka na Apple Watch

 

Máte radi komfort pri nabíjaní svojich Apple zariadení? V tomto prípade Vám pomôže Swissten kábel 2v1 USB-C / lightning + nabíjačka na Apple Watch. Produkt pochádza od renomovanej spoločnosti SWISSTEN, ktorá patrí k najväčším výrobcom kvalitného mobilného príslušenstva na trhuAk patríte k vlastníkom niekoľkých zariadení od spoločnosti Apple, tak máte určite aj niekoľko rôznych káblov. Aby ste sa zbytočne nehrabali v množstve káblov, je vhodné si nabíjanie zjednotiť. Pre tieto prípady je vhodná novinka od SWISSTEN s označením 2v1, s ktorým môžete nabíjať iPhone či iné zariadenie Apple s lighting konektorom a Apple Watch súčasne.

kábel 2v1 Apple Watch 

Výkon káblu, ktorý pozostáva z dvoch častí je až 2.4A a bezdrôtové nabíjanie pre Apple Watch je 2W. Dĺžka káblu je vyhovujúcich 120 cm, pričom 100 cm je samotný kábel a 20 cm káblu je rozdvojených pre nabíjanie. Jeden konektor je s Lighting konektorom a druhé nabíjanie je pre bezdrôtové nabíjanie Apple Watch. Na opačnej strane je vystupný USB-C konektor, pre zvýšenú kompatibilitu rôznych adaptérov. Ak máte Apple iPhone 8 alebo novší? Máte možnosť využiť rýchle nabíjanie PowerDelivery, to umožní dobiť iPhone 8 alebo novší za 30 minút.

Swissten kábel 2v1 na Apple Watch 

Spracovanie káblu je na prémiovej úrovni, presne ako všetky produkty od spoločnosti SWISSTEN. V značnej miere sa podobá originálnemu káblu a bezdrôtovej nabíjačke od Applu. Hrúbka kábla je dostatočná pre spevnenú výdrž aj pri náročnejšom zaobchádzaní. Nabíjanie je bezproblémové a zbytočné sa káble ani bezdrôtové nabíjanie neprehrievajú.

 

✓ Renomovaná značka SWISSTEN
✓ Nabíjanie pre Apple iPhone a Apple Watch súčasne
✓ Ochránená proti prepätiu
✓ Lighting konektor
 Bezdrôtové nabíjanie
 Dĺžka kábla 1,2m
✓ Rýchle nabíjanie PowerDelivery
✓ 
USB-C zakončenie
 Komfortné nabíjanie

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Určené pre: Mobilné telefóny a tablety, Hodinky
Farba: biela
Výkon: 2 W
Požadované vlastnosti: Rýchle nabíjanie
Výstupný konektor: Lightning
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: