Bezdrôtové slúchadlá UiiSii TWS21 s nabíjacím puzdrom - čierne

Kód: 2814
EU distribúcia
Značka: UiiSii
28,58 € 23,82 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia

Slúchadlá si môžete bezproblémov nabíjať kdekoľvek s pomocou nabíjaceho puzdra. Nezávisle sa dá používat jedno slúchadlo a druhé sa nabíja. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť až 6 hodín nepretržitého telefonovania denne. Pre ponáhľačov je vhodná funkcia rýchlonabita, čo značí, že za 8 minút ich nabijete na 1 hodinu. Slúchadlá sa prepájajú skrz Bluetooth 5.0. Disponujú aj technológiou stereofónného zvuku DAC + Smart Dynamic Gain.  Slúchadlá zvládnu aj prenos zvuku na väčšiu vzdialenosť až 12m bez problémov. V slúchadlách sú zabudované dotykové snímače, vďaka čomu si môžete odpovedať na hovory alebo prepínať a prehrávať skladby. Slúchadlá su taktiež certifikované podľa IPX5, čím su odolné voči vode a prachu. Tvar slúchadiel je veľmi ergonomický a tým vám padnú presne do ucha. Krásne detailne tóny zvukov pochádzajú z 13 mm reproduktora v UiiSii SongBirds Semi In-Ear, vďaka čomu si užijete profesionálny zvuk pre každý žáner. Disponujú aj 3D priestorovým zvukom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtové slúchadlá UiiSii TWS21 s nabíjacím puzdrom - čierne

Nabíjanie na cestách

Slúchadlá si môžete bezproblémov nabíjať kdekoľvek s pomocou nabíjaceho puzdra aj keď nemáte práve po ruke nabíjaciu stanicu.  Nezávisle sa dá používat jedno slúchadlo a druhé sa nabíja. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť až 6 hodín nepretržitého telefonovania denne. Pre ponáhľačov je vhodná funkcia rýchlonabita, čo značí, že za 8 minút ich nabijete na 1 hodinu.

Bezdrôtové slúchadlá UiiSii

Pohlcujúci zážitok z počúvania

Slúchadlá sa prepájajú skrz Bluetooth 5.0, čím je zaručený presný a spoľahlivý prenos zvuku zo zdroju do slúchadiel. Disponujú aj technológiou stereofónného zvuku DAC + Smart Dynamic Gain.  Slúchadlá zvládnu aj prenos zvuku na väčšiu vzdialenosť až 12m bez problémov.

Dotykové ovládanie

V slúchadlách sú zabudované dotykové snímače, vďaka čomu si môžete odpovedať na hovory alebo prepínať a prehrávať skladby jednoduchým klepnutím na sluchádlá. Dotykom sa dá prebudiť aj Siri alebo Google asistent. Slúchadlá su taktiež certifikované podľa IPX5, čím su odolné voči vode a prachu. Tvar slúchadiel je veľmi ergonomický a tým vám padnú presne do ucha a držia aj pri rôznych fyzických aktivitách.

Bezdrôtové slúchadlá UiiSii TWS21 s nabíjacím puzdrom - čierne

Zvuk na vysokej úrovni

Zvukoví inžinieri UiiSii nikdy netaja, že sú talentovaní. Krásne detailne tóny zvukov pochádzajú z 13 mm reproduktora v UiiSii SongBirds Semi In-Ear, vďaka čomu si užijete profesionálny zvuk pre každý žáner. Disponujú aj 3D priestorovým zvukom, čim sa budete pri pozeraní filmu cítiť akoby by ste boli priamo v deji. Medzi ďalšie funkcie patrí určite: Vstavaný DAC pre krásne zafarbenie. Micro AMP modul pre HD audio Tlmič navádzania akustických vĺn.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové slúchadlá UiiSii
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: Čierna
Mikrofón: Áno
Ovládanie hlasitosti: Áno
Typ konštrukcie slúchadiel: Kôstkové
Typ pripojenia slúchadiel: Bluetooth
Verzia Bluetooth: 5.0
Profil Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Impedancia: 32 Ohm ± 15% pri 1KHz
Citlivosť reproduktora: 109 ± 3dB pri 1 kHz
Veľkosť meniča: 13 mm
Frekvencia: 20 Hz - 20 kHz
Čas prehrávania: 3,5 h + 12 h v puzdre (stereo režim)
Doba nabíjania: 1 hod
Vstupný výkon: DC 4,2V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×