your-image-description

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 12x25

Kód: 67677
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
35,94 € –33 % 23,94 € 19,95 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Možnosti doručenia

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk 110x78x50 má vysoké zväčšenie 12x ktoré vám umožní vidieť široké zorné pole a to s vysokou ostrosťou .Táto rada je určená pre široké využitie, no hlavne pri peších túrach a výletoch. Plášť s gumenou povrchovou úpravou vám umožní pevné držanie. Šošovky s antireflexnou vrstvou vám zaručia pohľad v prirodzených jasných farbách . O rýchle zaostrenie na vami sledovaný objekt sa postará systém stredového zaostrovania. Trieder disponuje aj krúžkom dioptrickej korekcie na pravom okuláru. Očnice z mäkkej gumy sa postarajú o dokonalé pohodlie pri sledovaní.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk 110x78x50
Strechový hranol. Zväčšenie: 12x. Priemer šošoviek objektívu: 25 mm.

Trieder Levenhuk Atom 12x25 je praktický pomocník v rôznych situáciách. Turistické ďalekohľady, nepostrádateľný je napríklad pri peších túrach alebo výletoch. Tento univerzálny model disponuje výkonnou optikou a praktickým plášťom s gumenou povrchovou úpravou. Vysoké zväčšenie 12x vám umožní detailne sledovať aj vzdialené objekty.


 Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 12x25
Strechové hranoly sú vyrobené z borosilikátového skla (BK-7). Šošovky s antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách poskytujú jasný a ostrý obraz v prirodzených farbách. Systém stredového zaostrovania umožňuje rýchle a jednoduché zaostrenie na požadovaný objekt. K prispôsobeniu  stavu svojho zraku použite krúžok dioptrickej korekcie na pravom okuláru. Turistický ďalekohľad je vybavený očnicami z mäkkej gumy. Gumená povrchová úprava plášťa chráni trieder Levenhuk Atom pred mechanickým poškodením a zabraňuje preniknutiu prachu a  nečistôt do prístroja. Lacné ďalekohľady/Výborna cena Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 12x25Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 12x25
- Púzdro
- Popruh na ďalekohľad
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.34 kg
? Antireflexné vrstvy: FC
? Hranol: Roof
? Materiál optiky: BK-7
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Priemer objektívu (apertúra): do 25 mm
Typ: Strechový hranol
? Zorné pole: 80m / 1000 m
? Zväčšenie: 11-20 x
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 2,1 m
Zväčšenie: 12 x
Výstupná pupila: 2,1mm
Očný reliéf: 10 mm
Zorné pole: 4,5°
Dioptrická korekcia okuláru: ± 3 dioptrií
Interpupilárna vzdialenosť: 35-80mm
Očnice: Gumenné
Rozmery: 110x78x50 mm
Priemer objektívu (apertúra): 25 mm
Farba: Čierna

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description