DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TEXTILE USB / MICRO USB 1,2 M STRIEBORNÝ

Kód: 2721
6,95 € 5,79 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Spracovanie káblu je na vysokej úrovni, ako to býva zvykom pri značke SWISSTEN. Dátový kábel má štandartnú dĺžku 1,2m. Je vhodný pre nabíjanie z powerbanky alebo notebooku. Na jednej strane je univerzálny USB-A konektor a na druhej je klasický Micro USB konektor. Kábel je posilnený, čím je rýchlejší prenosový prúd až na 3A a zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s. Takýto rýchly prenos zvládne vďaka pozláteným konektorom. Telo káblu je chránené a ošetrené textilnou vrstvou, čím sa zvýšila jeho ohybnosť na viac ako 10000 ohybov. Kryt konektoru je z kvalitného kovu, pričom vydrží oveľa dlhšie ako bežné plastové káble. Pri napojení je súčasná možnosť prenosu dát a nabíjania vďaka technológií Sync and Charge.

Detailné informácie

Podrobný popis

DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN TEXTILE USB / MICRO USB 1,2 M STRIEBORNÝ

Ak chcete rýchly prenos dát a nabíjanie? Pre túto možnosť je vhodný dátový kábel SWISSTEN TEXTILE USB / MICRO USB 1,2 M STRIEBORNÝ. Spoločnosť SWISSTEN patrí k najväčším výrobcom kvalitného mobilného príslušenstva na trhu. Spracovanie káblu je na vysokej úrovni, ako to býva zvykom pri značke SWISSTEN. Dátový kábel má štandartnú dĺžku 1,2m. Je vhodný pre nabíjanie z powerbanky alebo notebooku. Kábel je posilnený, čím je rýchlejší prenosový prúd až na 3A a zvládne aj rýchly prenos dát 480 Mb/s. Takýto rýchly prenos zvládne vďaka pozláteným konektorom. Telo káblu je chránené a ošetrené textilnou vrstvou, čím sa zvýšila jeho ohybnosť na viac ako 10000 ohybov. Kryt konektoru je z kvalitného kovu, pričom vydrží oveľa dlhšie ako bežné plastové káble. Pri napojení je súčasná možnosť prenosu dát a nabíjania.

DÁTOVÝ KABEL STRIEBORNÝ 

Hrúbka dátového kábla
- dva pocínované medené vodiče, kde každý 22 AWG 70 / 0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 prameňov tenkých 0,01 mm, (napríklad originálny kábel Apple MD818 má 37 prameňov o hrúbke 0,08 mm) + vonkajší plášť TPE (mäkký plast)
- dva pocínované medené dátové pramene, kde každý 28 AWG-12 + vonkajší plášť TPE (mäkký plast)

 

Spracovanie krytu konektora
- materiál: eloxovaný hliník
Eloxovanie čiže anodizácia je druh chemicko-tepelnej povrchovej úpravy výrobkov z hliníka (skratka elektrolytickej oxidácie hliníka). Spočíva vo vytvorení ochrannej vrstvy oxidu hliníka na upravovanom povrchu. Táto vrstva už ďalej neoxiduje, a tým pred oxidáciou chráni aj samotný hliník. Používa sa napríklad v leteckej (i automobilové) výrobe ale najčastejšie v prípadoch, kde je hliník použitý v exteriéri. Výhodou je, že po vytvorení tenučké vrstvy je materiál chránený proti poveternostným vplyvom.

 

✓ Renomovaná značka SWISSTEN
✓ Textilný dátový kábel pre zväčšenú odolnosť
✓ Príležitosť dobíjania aj prenášania dát v jednom čase – funkcia Sync & Charge
✓ Dátovy prenos skrz konektory USB-A a MICRO USB
✓ Dĺžka kábla je 120 cm
✓ Vydrží až 10 000 ohnutí
Pozlátené konektory pre lepší prenos
✓ Prenosový prúd až na 3A
✓ Rýchly prenos dát 480 Mb/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: