DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN USB / MICRO USB 1,5 M ČIERNY (6,5mm)

Kód: 2757
5,95 € 4,96 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.1.2022

Hľadáte funkčný a kvalitný dátový kábel? V tomto prípade je tu pre Vás Swissten dátový kábel micro USB 1,5 m čierny. Produkt pochádza od renomovanej spoločnosti SWISSTEN, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu. Dĺžka samotného kábla je až 1,5 metra, čiže si môžete nabíjať svoje zariadenie aj keď máte svoju zásuvku alebo zdroj ďalej. Je obdarený malými konektormi USB-A, USB Micro-B. Tento kábel patrí medzi vysokorýchlostné rozhrania, vďaka čomu si váš mobil nabijete naozaj rýchlo. S pomocou technológie Sync & Charge si môžete naraz prenášať dáta a nabíjať svoje zariadenie, ak je pripojené do počítača. Maximálny prúd nabíjania je 2 A.

Detailné informácie

Podrobný popis

DÁTOVÝ KABEL SWISSTEN USB / MICRO USB 1,5 M ČIERNY (9mm)

 

Hľadáte funkčný a kvalitný dátový kábel? V tomto prípade je tu pre Vás Swissten dátový kábel micro USB 1,5 m biely. Produkt pochádza od renomovanej spoločnosti SWISSTEN, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

DÁTOVÝ KABEL USB / MICRO USB ČIERNY   

Tento dátový kábel svojim spracovaním a funkčnosťou spĺňa každý štandart. Dĺžka samotného kábla je až 1,5 metra, čiže si môžete nabíjať svoje zariadenie aj keď máte svoju zásuvku alebo zdroj ďalej. Je obdarený malými konektormi USB-A, USB Micro-B. Táto kombatibilita je pre staršie smartfóny a tablety. Najväčšia prenosová rýchlosť je udávaná pri rozhraniach USB 2.0.  

DÁTOVÝ KABEL  1,5 M ČIERNY   

Tento kábel patrí medzi vysokorýchlostné rozhrania, vďaka čomu si váš mobil nabijete naozaj rýchlo. S pomocou technológie Sync & Charge si môžete naraz prenášať dáta a nabíjať svoje zariadenie, ak je pripojené do počítača. Maximálny prúd nabíjania je 2 A. Tento dátový kábel má rovné zakončenie. Dlhší konektor je určený predovšetkým pre outdoorové smartphony alebo pre nabíjanie pri použitý objemného puzdra. Balené v blistri Swissten.

 

 Renomovaná značka SWISSTEN
✓ Príležitosť dobíjania aj prenášania dát v jednom čase – funkcia Sync & Charge
✓ Dátový prenos skrz konektory USB-A a micro-USB
✓ Dĺžka kábla je 150 cm 
✓ Predĺžený konektor pre väčšiu odolnosť
✓ Prenosový prúd až na 2A 
✓ Skvelé dizajnové spracovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Dátové káble
Typ prvého male konektora: USB-A
Štandard prvého male konektora: USB 2.0
Počet prvého male konektora: 1 ×
Typ druhého male konektora: USB micro-A
Štandard druhého male konektora: USB 2.0
Počet druhého male konektora: 1 ×
Podpora: Rýchlonabíjanie, Sync & Charge
Maximálny prúd: 2 A
Farba: strieborná
Dĺžka kábla: 1,5 m
Zakončenie konektora: Rovné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: