Čisté dvojdutinové sklíčka (mikroskopicke) Levenhuk G50 2H, 50 ks

Kód: 73809
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
47,94 € –25 %
Čisté dvojdutinové sklíčka (mikroskopicke) Levenhuk G50 2H, 50 ks
47,94 € –25 % 35,95 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Sada Levenhuk G50 2H obsahuje 50 čistých sklíčok, ktoré sú vhodnou pomôckou pri skúmaní vzoriek pomocou techniky zavesovania. Pomocou nich si môžete sami vytvárať mikroskopické preparáty a študovať tak štruktúru vecí okolo seba. Každé sklíčko má dve dutiny a môžu ich využívať ako amatéri, tak aj profesionáli, napríklad mikrobiológovia a odborníci v klinických laboratóriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čisté dvojdutinové sklíčka Levenhuk G50 2H, 50 ks
Dvojdutinové sklíčka. Hrúbka: 1,0-1,2 mm. Sada obsahuje 50 kusov.


Sada Levenhuk G50 2H obsahuje 50 čistých sklíčok, ktoré sú vhodnou pomôckou pri skúmaní vzoriek pomocou techniky zavesovania. Pomocou nich si môžete sami vytvárať mikroskopické preparáty a študovať tak štruktúru vecí okolo seba. Každé sklíčko má dve dutiny a môžu ich využívať ako amatéri, tak aj profesionáli, napríklad mikrobiológovia a odborníci v klinických laboratóriách.

 Čisté dvojdutinové sklíčka Levenhuk G50 2H, 50 ksČisté dvojdutinové sklíčka Levenhuk G50 2H, 50 ks

Sklíčka majú leštené hrany, ktoré eliminujú riziko oslnenia spôsobené sklenenými stenami. Jednou z výhod je, že je takmer nemožné sa týmto sklom porezať, takže práca s tvorbou mikroskopických preparátov je úplne bezpečná. Sklíčka majú rovnomernú hrúbku a ich transparentnosť zodpovedá profesijným štandardom.
Čisté dvojdutinové sklíčka Levenhuk G50 2H, 50 ks
Čisté dvojdutinové sklíčka Levenhuk G50 2H, 50 ksVlastnosti:
- Dvojdutinové sklíčka
- Leštené hrany
- Vhodné pre amatérov aj profesionálov
- Výhodná cena
- Vysoká kvalita

Obsah sady:
- Čisté dvojdutinové sklíčka - 50 ks


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Experimentálne sady a preparáty
Záruka: 6
Hmotnosť: 0.28 kg
Hmotnosť vrátane obalu: 0,28 kg
Hrúbka: 1,0 - 1,2 mm
Leštené hrany: áno
Množstvo: 50 ks
Počet dutín: 2
Priemer dutiny: 15 mm
Rozmery balenia: 8x6x3 cm
Záruka: 2 roky
Typ užívateľa: Amatéri, profesionáli
Použite: Výrobok na všeobecné použitie. Môžu používať aj deti staršie ako 3 roky.
Rozmery: 25,4x76,2 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×