your-image-description

Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG

Kód: 29278
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
55,10 € –54 % 25,40 € 21,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG je ideálnou voľbou v prípade, že sa chcete do pozorovania vrhnúť okamžite. Pri tejto sade hotových preparátov už viac nemusíte strácať čas a trpezlivosť s výrobou vlastných mikroskopických vzoriek. Sada obsahuje hotové mikroskopické preparáty určené na okamžité použitie, no zároveň aj ďalšie nepoužité podložné (24 ks) a krycie (40 ks) sklíčka pre prípad, že si chcete niekoľko vzoriek vyrobiť aj sami.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG
Súčasťou balenia sú ďalšie nepoužité podložné a krycie sklíčka. Oblasť využitia: botanika a zoológia, biológia a fyziológia.


Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG je ideálnou voľbou v prípade, že sa chcete do pozorovania vrhnúť okamžite. Pri tejto sade hotových preparátov už viac nemusíte strácať čas a trpezlivosť s výrobou vlastných mikroskopických vzoriek. Sada obsahuje hotové mikroskopické preparáty určené na okamžité použitie, no zároveň aj ďalšie nepoužité podložné (24 ks) a krycie (40 ks) sklíčka pre prípad, že si chcete niekoľko vzoriek vyrobiť aj sami.

 Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG
Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG

Sklíčka sú vyrobené z vysoko priehľadného skla a zaisťujú pohodlné pozorovanie bez odleskov či skreslenia. Hotové ale aj samostatne vyrobené mikroskopické preparáty je možné použiť pri pozorovaní s ľubovoľným mikroskopom akejkoľvek značky alebo typu.

Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG
Sada preparátov pripravených na pozorovanie mikroskopom Levenhuk N38 NG

Vlastnosti:
- Sada preparátov pripravených na pozorovanie Levenhuk N38 NG
- Vhodná pre deti, začiatočníkov, pokročilých
- Výhodná cena

Obsah sady:
- Šupka cibule
- Obilka raže
- Koreňová čiapočka
- Vetvička lipy
- Prašník
- Semeník
- Kamélie
- Epiderma listu pelargónie
- Končatina včely
- Krídlo včely
- Buchanky
- Váľač gúľavý
- Krásnoočko
- Črievička končistá
- Dážďovka (priečny rez)
- Ústne ústrojenstvo komára
- Ascaris / Ascarid / Škrkavka
- Hrotnatka
- Priečne pruhovaná svalovina
- Cicavčie spermie
- Nerv (priečny rez)
- Riedke spojivo
- Cicavčie vajíčko

- Nervové bunky
- Hyalínna chrupavka
- Hladká svalovina
- Kostné tkanivo
- Žabia krv
- Ľudská krv
- Jednovrstvový epitel
- Vínna muška (larva)
- Vínna muška (kukla)
- Vínna muška (normálna)
- Živočíšna bunka
- Rastlinná bunka
- Pleseň hlavičková
- Fragmentácia vajíčka
- Mitóza v špičke koreňa cibule
- Záručný list (2 roky)

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. 
Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Experimentálne sady a preparáty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Hmotnosť vrátane obalu: 0,6 kg
Oblasť použitia: botanika / zoológia / biológia / fyziológia
Rozmery balenia: 23x9x9,5 cm
Záruka: 2 roky
Typ užívateľa: deti, začiatočníci, pokročilí
Použite: Výrobok na všeobecné použitie. Môžu používať aj deti staršie ako 3 roky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description