1,25“ Variabilný projekčný adaptér fotoaparátu Meade

Kód: 71846
97,14 € –18 %
1,25“ Variabilný projekčný adaptér fotoaparátu Meade
97,14 € –18 % 80,14 € 66,78 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Adaptér kamery s variabilnou projekciou umožňuje pri fotografovaní s okulárovou projekciou veľké množstvo efektívnych ohniskových pomerov. Adaptér je vhodný pre teleskopy s 1,25” zaostrovačom.


Detailné informácie

Podrobný popis

1,25“ Variabilný projekčný adaptér fotoaparátu Meade


Variabilný projekčný adaptér fotoaparátu umožňuje veľké množstvo efektívnych ohniskových pomerov počas fotografovania projekcií za okulárom. Adaptér je kompatibilný s teleskopmi s 1,25“ zaostrovačom. Vložky do akéhokoľvek 1,25“ držiaka okulára a 1,25“ okulára sa zvyčajne vkladajú do VPCA, obvykle v rozmedzí ohniskovej vzdialenosti 15 mm až 32 mm. Zostavu obrobeného posuvného článku môžete upevniť v ľubovoľnej pozícii pozdĺž jej dĺžky. Zostava je v pozícii držaná pomocou krídlatej skrutky. Výsledný ohniskový pomer je určený nastavením posunutia a použitým okulárom. Pre SLR fotoaparáty s filmom je potrebný držiak T-Mount, ktorý je potrebné objednať samostatne pre  typ 35mm fotoaparátu. Projekčný adaptér je kompatibilný so všetkými modelmi Meade SCT a ACF. Adaptér môže byť použitý aj pre fotografovanie v primárnom ohnisku bez okulára.


Dodatočné parametre

Kategória: Fotoaparáty k teleskopom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg
Typ: 1,25“ Variabilný projekčný adaptér fotoaparátu Meade

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Meade

Spoločnosť Meade Instruments je uznávaná ako jedna z najinovatívnejších a najdynamickejších spoločností na trhu s ďalekohľadmi a pozorovaciou technikou. Spoločnosť Meade je známa predovšetkým vďaka svojim priekopníckym teleskopickým dizajnom, ktoré priniesli v priebehu rokov mnoho vylepšení, vďaka ktorým je záujmová astronómia dostupnejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 

Meade

 

Spoločnosť Meade Instruments založil v roku 1972 John Diebel. Začala ako zásielkový obchod s jedným človekom, ktorý dodával malé  ďalekohľady. Prvá reklama spoločnosti Meade sa objavila v júli 1972 v magazíne Sky and Telescope. Spoločnosť sa nakoniec rozstrástla a začal ponúkať rôzne druhy doplnkov, ako sú okuláre, adaptéry a iné. Obchod sa nakoniec rozrástol a začal ponúkať rôzne doplnky, ako sú okuláre, adaptéry, zaostrovače a filtre. John Diebel bol skutočný vizionár, ktorý bol odhodlaný poskytnúť amatérskym astronómom kvalitné výrobky za rozumnú cenu. V nasledujúcich desaťročiach predstavila Meade nespočetné množstvo noviniek a inovácií vo svete amatérskej astronómie.

 

Spoločnosť Meade Instruments si vybudovala reputáciu a svoje výrobky vďaka priekopníckym inováciám v oblasti priemyslu a presnej optike, ktoré sú charakteristickým znakom tejto spoločnosti. Nájdete to na každom produkte, ktorí vyrábame. Spoločnosť Meade Instruments pridáva do všetkých našich produktov technológiu, ktorá im uľahčuje a spríjemňuje ich používanie. V spoločnosti Meade veríme v poskytovanie pozoruhodných skúseností s využitím technológií na sprístupnenie a spríjemnenie astronómie všetkým bez ohľadu na úroveň vašich skúseností.

Meade Stredisko

×