Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA

Kód: 18114
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 899,94 € –39 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA
899,94 € –39 % 545 € 454,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Rovnako ako každý iný produktový model radu SkyMatic, je aj vesmírny ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA vybavený funkciu GoTo, má, ale jednu výnimočnú vlastnosť. Zatiaľ, čo ostatné teleskopy SkyMatic maju optickú konštrukciu Maksutov-Cassegrain, je model 135 GTA reflektorom. Preto je síce o niečo väčší ako katadioptrické modely, ale v porovnaní s nimi je ale omnoho lacnejší. Tento teleskop ma apertúru 13 cm a umožňuje bezproblémové pozorovanie planét našej slnečnej sústavy, ale aj objektov hlbokého vesmíru a samozrejme hvezdársky ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA možno využiť, aj pre astrofotografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA
Reflektor. Priemer šošoviek objektívu: 130 mm. Ohnisková vzdialenosť: 650 mm.


Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTAHvezdársky ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA
Rovnako ako každý iný produktový model radu SkyMatic, je astronomický ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA vybavený funkciu GoTo, má, ale jednu výnimočnú vlastnosť. Zatiaľ, čo ostatné teleskopy SkyMatic maju optickú konštrukciu Maksutov-Cassegrain, je model 135 GTA reflektorom. Preto je síce o niečo väčší ako katadioptrické modely, ale v porovnaní s nimi je ale omnoho lacnejší. Tento teleskop ma apertúru 13 cm a umožňuje bezproblémové pozorovanie planét našej slnečnej sústavy, ale aj objektov hlbokého vesmíru a samozrejme hvezdársky ďalekohľad Levenhuk SkyMatic 135 GTA možno využiť, aj pre astrofotografiu.Pozorovanie nebeských telies pomocou hvezdarského teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA  si nevyžaduje žiadne zvláštne znalosti, vďaka azimutálnej montáži tohto modelu so zabudovanú funkciu GoTo automaticky lokalizuje viac  než 42000 objektov určených na pozorovanie a navedie na tubus teleskopu. Tento šikovný astro teleskop zvládne všetko úplne sám. Stačí, keď ho budete ovládať pomocou ručného ovládania alebo softvér s emuláciu planetaria (kábel pre pripojenie k P C je súčasťou sady).
V súprave sú dodávané aj dva okuláre a redukcia 1,25 ", vďaka ktorej môžete u tohto modelu používať príslušenstvo pre teleskopy ľubovoľne značky a od ľubovoľného výrobcu. Použitím dodatočného príslušenstva môžete zväčšiť objektív okuláru až na jeho
 najvyššiu praktickú hodnotu 260x.


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základné pojmy pre teleskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Go-To teleskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 12.02 kg
? Limitná hviezdna veľkosť: 12.júl
? Ohnisková vzdialenosť: 600-800 mm
Okulárový výťah: achromatické, SUPER 10, SUPER 25
? Optický systém: Reflektor
Pointačné ďalekohľad: 6x30
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 0.92 '
? Priemer objektívu (apertúra): do 150 mm
Priemer okuláru: 1.25 '/ 2'
Riadenie teleskopu: SynScan AZ
? Statív: z nerez ocele
? Svetelnosť: f / 5
? Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
? Typ užívateľa: pokročilý
Vyska statívu: 630-1150 mm
? Zväčšenie teleskopu: 250-300x
Hmotnosť: 12,02kg
Zväčšenie teleskopu: 260 x
Ohnisková vzdialenosť: 650 mm
Priemer objektívu (apertúra): 130 mm
Farba: Fialová

Prezentačné video v ANG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×