your-image-description

O nás

Vitajte v sekcií o nás, kde sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete pre zjednodušenie nákupu.

Vznikli sme na základe dlhoročných podnikateľských aktivít, ktoré chceme zúročiť do sveta internetového predaja osobnej elektroniky. U nás je zákazník na prvom mieste, preto sa snažíme smerovať náš eshop na základe Vašich potrieb a postrehov. Snažíme sa vytŕčať z konkurencie svojou vizuálnou, produktovou a obchodnou stratégiou. Ak sa neviete rozhodnúť alebo potrebujete čokoľvek poradiť, náš zákaznícky servis na tel. čísle 0905 871 127 je pre Vás dostupný 24/7. V prípade nedostupnosti na telefóne vám spätne zavoláme.

Pre prípadné otázky je dostupný náš Live Chat 
Pondelok až Piatok 
9:00 - 15:00

 

PREČO MY ?
Spoločnosť TVOJFON.sk bola uvedená na trh v roku 2021. Chceme svojimi bohatými skúsenosťami a znalosťami z obchodného prostredia priniesť do internetového predaja kvalitnú elektroniku s PRO-klientským servisom. Svojim obchodným prístupom sa snažíme o plnohodnotnú zákaznícku dôveru. Snažíme sa neustále inovovať, zlepšovať a tým Vám prinášať radosť z nákupu. 

Našimi najväčšími výhodami sú:
Doručenie tovaru do 3 pracovných dní 
Nákup z odpočtom DPH pre firmy
Pravdivo uvádzaný stav skladu
Zakaznicky servis 24/7
Výhodne ceny

Zákaznici si najviac cennia 

https://obchody.heureka.sk/tvojfon-sk/recenze/

https://www.tvojfon.sk/hodnotenie-obchodu/

 

PRE VŠETKÝCH!
Naše portfólio produktov je určené pre každého moderného človeka, ktorý chce držať krok s dobou a mať vždy len to najlepšie z elektroniky za dostupnú cenu. U nás môže nakúpiť každý koncový zákazník. Samozrejmosťou je aj nákup pre firmy, ktoré su platcami DPH. 

ČO?
Špecializujeme sa na predaj mobilných telefónov a ďalších produktov zo segmentu osobnej elektroniky. Nájdete u nás ponuku najlepších mobilných telefónov, smart hodiniek, slúchadiel, tabletov a ďalšieho príslušenstva pre vašu osobnú elektroniku. Naším cieľom je priniesť viac, ako len predaj, ide nám aj o pridanú hodnotu pre zákaznika, a preto sa snažíme prinášať rôzne akcie a darčeky pre potešenie našich zákaznikov.

KDE?
Na našej webovej stránke TVOJFON.sk si môžete objednať produkt podľa Vášho výberu a pošleme Vám ho v rámci celého Slovenska našími prepravnými partnermí. Takisto prevádzkujeme výdajne miesto v Michalovciach v ktorom si môžete vyzdihnúť tovar aj mimo pracovných hodín, stači sa dohodnúť na tel. č. 0905 871 127 :)

Výdajné miesto TVOJFON.sk - Jána Hollého 180/60, Michalovce 07101, Slovensko. 

#FORM[code=contact]# 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP :) TVOJFON.sk

×
your-image-description