Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey + prekvapenie

Kód: 669
399 € / ks 332,50 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Jedinečné smart hodinky Apple Watch Series 6 z kvalitného hliníkového materiálu. Hodinky disponujú nádherným 1,78" OLED displejom s jasným Ion-X sklíčkom. Vodotesnosť je na úrovni do 50m (5 ATM). Výdrž batérie na jedno nabitie je až 18 hodín. Majú funkcie meranie kvality spánku, EKG, okysličenia krvi, tepu, rýchlosti, prejdených poschodí, krokov, výpočet spálených kalórií či sledovanie menštruačného cyklu. Samozrejmosťou je aj pripojenie Wi-Fi, Bluetooth a NFC. Medzi výbavu hodiniek patrí aj GPS, kompas, výškomer, gyroskop, barometer, senzor Galileo a senzor intenzity svetla. K dispozícií máte aj notifikácie, prehrávač hudby, funkcia hľadania telefónu, stav batérie, Apple Pay. Smart hodinky fungujú na watchOS 7 a sú plne kompatibilné s iOS. Pre spárovanie je potrebný iPhone 6s a novší. Telo tvorí hlinník a remienok je vyrobený z príjemného a kvalitného silikónu.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey

Smart hodinky Apple Watch Series 6, majú k dispozícií mnoho funkcií vďaka čomu viete sledovať vaše aktivity, ako sú napríklad spálené kalórie, alebo počet prejdených krokovMnožstvo relatívne bežných funkcií, s ktorými môžete pracovať ako budíkom, stopkami, odpočítavaním, kalendárom, kalkulačkou, diktafónom, svetovým časom, kontrolou spúšte telefónu alebo detailným počasím vrátane predpovedí na nasledujúce dni. Hodinky zvládnu merať aj kvalitu vášho spánku a preto ich môžete mať kľudne na ruke aj počas spánku. Nová aplikácia Spánok, vám pomôže dosiahnuť lepší spánok, čo je dôležitý zdravotný benefit. Inováciou je aj funkcia automatického rozoznania umývania rúk s 20-sekundovým odpočítavaním pre správne dodržiavanie hygieny. Úložisko 32 GB, vďaka ktorému si nemusíte robiť starosti ani o voľnú kapacitu pretože Apple Watch 6, bez problémov zvládnu celý váš playlist.

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey 

Meranie EKG kedykoľvek

Samozrejme medzi funkcie inteligentných hodiniek, patrí aj rýchle a spoľahlivé meranie srdcového tepu, priamo na vašom zápästí. Spoločnosť Apple prišla s inovatívnou funkciou merania EKG. Stačí ak priložíte prst ku korunke Digital Crown, ktorá má v sebe zabudované elektródy a hodinky v priebehu 30 sekúnd vygenerujú vlnový priebeh EKG. Na základe týchto informácií máte priamo na zápästí informácie o vašom srdcovom rytmeZ hľadiska ochrany zdravia, nám nedovolí nespomenúť automatickú detekciu pádu, ktorá vyvolá vytočenie núdzového čísla. 

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey - Meranie EKG 

Meranie okysličenia krvi za 15 sekúnd

Medzi novinku týchto smart hodiniek Apple Watch Series 6, patrí snímač merania okysličenia krvi (SpO2), ktorý tvoria štyri elektroluminiscenčné LED diódy a štyri fotodiódy pre presné meranie. Okysličenie vašej krvi tak dokážete zistiť, len za krátkych 15 sekúnd. Apple Watch sledujú vaše zdravie, motivujú k pohybu pri dlhom sedení, monitorujú srdcovú činnosť a poskytujú najrôznejšie tréningové programy .Spoľahnúť sa môžeme na celodenné sledovanie tepu, vrátane upozornení na abnormálne výkyvy.

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey - Pohyb 

Apple Pay pre bezpečnú platbu hodinkami

S týmito Apple Watch Series 6 hodinkami, budete mať nonstop prehľad o vašich upozorneniach ako SMS správach, notifikáciách, hovoroch, ale aj predpovedí počasia. Disponujú taktiež budíkom, kalendárom, mapami, Siri či App Store s mnohými dostupnými aplikáciami. Apple Watch zvládnu aj bezhotovostné platby vďaka Apple Pay.  

Použite pri platbe
Dvakrát stlačte bočné tlačidlo - vyberte niektorú kartu - Podržte Apple Watch niekoľko centimetrov od bezkontaktnej čítačky s displejom otočeným smerom k čítačke. Pípnutie a jemné klepnutie potvrdia, že informácia o platbe bola odoslaná - Potrvrdenie o transkacii sa vám zobrazi v centre hláseni   

                                           

                                           

 

Procesor S6 a batéria s výdržou 18 hodín

O spoľahlivý výkonný chod hodiniek Apple Watch Series 6, sa postará procesor S6, ktorý je založený na čipsete z Apple iPhone 11. Všetko je dokonale plynulé, najmä vďaka dvojjadrovému 64-bitovému procesoru.Telo hodiniek poháňa výkonná batéria, ktorá vydrží na jedno nabitie až 18 hodín (údaj od výrobcu). Konektivititu zabezpečuje Bluetooth 5.0 a WiFi, ktorá je prítomná v pásme 2,4 GHz aj modernejšej verzii 5 GHz. Využívajú operačný systém watchOS 7.0ponúkajú jedno z najlepších a najprepracovanejších prostredí aké poznáte. Výrazným limitom je naopak kompatibilita, sú použiteľné len so systémom iOS.

 

Jasnejší Always-On Retina displej a paleta ciferníkov

Vyberte si z množstva exkluzívnych štýlov ciferníkov a všetky potrebné informácie budete schopný sledovať na výborne čitateľnom displeji 1,78" Retina s funkciou Always-on, pre neustále zobrazenie dôležitých informácií. Na výber máte nespočetné množstvo ciferníkov, ktoré je možné upravovať podľa vašich špecifikácií. Ciferníky sú rozdelené do kolekcií, ktoré majú rôzne motívy (napríklad časozberný zobrazuje zrýchlený pohyb v určitom meste). OLED displej,  ktorý nezobrazuje čierne pixely. Takýto pixel = vypnutý pixel. Lepšie povedané vám to ušetrí baterku. Ohromí vás však skvelou čitateľnosťou na slnku, detajlným rozlíšením a pestrou škálou farieb.

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey - Ciferníky 

 

Apple prostredie, je skrátka top.

Ak už ste majiťelom Apple výrobku, čo pravdepodobne budete, určite oceníte ako jednoducho si ich spárujete so svojim Apple ID. Displej vás očarí a vy budete plný vzrušenia. Najväčšie plus je tu pre športovcov a bežcov, ktorí už nemusia nosiť mobilný telefón so sebou a zaťažovať tak vrecká pri pohybe. Ak vlastníte Apple AirPods, alebo Arpods pro , tak si možete vypočuť svoju obľúbenú hudbu pomocou Apple Watch 6 GPS 44mm. Môžete si ich prepojiť s rôznymi aplikáciami, či už ako sú sociálne siete, alebo aplikácie navrhnuté na plnenie vaších cieľov. Môžete prijímať hovory, posielať hlasové správy, diktovaním odpísať na textovú správu,  pozerať videá a rôzne iné. 

Obsah balenia Apple Watch 6 GPS 44mm

V balení Apple Watch nájdete magnetickú nabíjačku MagSafe s klasickou USB koncovkou, 2ks náramkov s dvoma veľkosťami, tak aby si ich každý užívateľ mohol prispôsobiť obvodu zápestia. Avšak jedna strana náramku, je stále rovnaká a mení sa len strana s otvormi. K dispozícii je dlhšie, aj kratšie prevedenie. Adaptér nie je súčasťou balenia. Pre pohodlné nabíjanie zariadenia Apple odporúčame zakúpiť bezdrôtovú nabíjačku 3v1.

Apple Watch 6 GPS 44mm | Vesmirné Šedá - Space Grey - obsah balenia 
 
Vlastnosti Apple Watch 6 GPS 44mm Vesmirné Šedá - Space Grey
✓ vydrž až 18 hodín
✓ Možnost výmeny za niektorý z iných exkluzívnych remienkov –  reflexných kožených, farebných, silikónových a ďalších
✓ Puzdro z ekologického recyklovaného hliníka
✓ Bezkontaktné platby vďaka NFC a Apple Pay
✓ Možnost četovania aj telefonovania priamo z hodiniek
✓ Zobrazujú notifikácie
✓ Poskytujú kompletnú ponuku aplikácií z App Store
✓ Detekcia pádu s následným tiesňovéhým volaním
✓ Ukazovateľ nadmorskej výšky, GPS, Kompas
Hudobný prehrávač vdaka Vlastnej pamäti
✓ Lepší dosah cielov vďaka systému „kruhov“
Nadštandartná ochrana proti vode 
 Tréningové programy pre začiatočníkov aj pokročilých na rôzne druhy športov
✓ Informácie o menštruačnom cykle
✓ Meranie fyzickej kondície VO2 max a senzor pre snímanie okysličenia krvi
✓ Pri nebezpečne hlučnom prostredí vás upozornonia na tento fakt
✓ Prepracovaná aplikácia EKG 
✓ Elektrický a optický snímač tepovej frekvencie ktorý prešiel upgradom a upozorni vás na tepové výkyvy
✓ Vďaka mnohým štýlom ciferníkov a remienkov ktoré sa dajú vymeniť, máte na výber z nikdy nekončiacích možností kombinácíí
✓ Najnovší výkonný 2-jadrový, 64-bitový procesor
✓ Jedinečná čitateľnosť displeja, vďaka svietivosti až 1000 nitov
 
Spolupracovník Tomáš, pre vás pripravil krátku prezentáciu hodiniek Apple Watch, kde sa môžete dočitať viac o výdrži batérie a vylepšení nabíjania. Nové senzory pre vaše zdravie a napokon verdikt, ktorý nad nimi vyriekol. Pre viac informácií kliknite sem TVOJFON Blog

 

Prečítajte si naše články o Apple Watch:


Nákupom produktov Apple (RED) – červená zachraňujete životy
https://www.tvojfon.sk/blog/nakupom-produktov-apple--red--cervena-zachranujete-zivoty/

#ShowMore#

Slovník pojmov
https://www.tvojfon.sk/blog/slovnik-pojmov-2/

Blog Apple watch 6
https://www.tvojfon.sk/blog/apple-watch-6/

Apple watch 6
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/apple-watch-6/

Nová aktualizácia pre Apple Watch prichádza (watchOS 9)
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/nova-aktualizacia-pre-apple-watch-prichadza--watchos-9/

Príslušenstvo pre Apple, ktoré stojí za to !
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/prislusenstvo-pre-apple-ktore-stoji-za-to/

Inteligentné hodinky Apple Watch 6 - Aké v skutočnosti sú?
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/apple-watch-6/

Nové Apple Watch Ultra - sú naozaj pre každého ?
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/nove-apple-watch-ultra-su-naozaj-pre-kazdeho/

Dodatočné parametre

Kategória: Apple Watch 6
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Model: Series 6
Farba: Sivá
Model: Series 6
Farba: šeda
Farba remienka: šedá
Materiál náramku: Silikón
Materiál púzdra: Hliník
Výmenný náramok: ano
Určenie: Unisex
Jazyk rozhrania: Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina
Jazyk aplikácie: Angličtina, Čeština, Maďarčina, nemčina, Slovenčina
Verzia kompatibilného OS: iOS 13, iOS 14
Kompatibilný OS: iOS
OS hodiniek: watchOS
Konektivita: WiFi , Bluetooth , NFC
Kapacita úložiska: 32 000 MB
Senzory a hardvér: Akcelerometer, Barometer, Bezdrôtové nabíjanie, Galileo, GLONASS, GPS, Gyroskop, Intenzita svetla, Kompas, Mikrofón, Oxymeter, Reproduktor, Vibrácie
Spôsob ovládania: Kombinované
Tvar ciferníka: Hranatý
Sklíčko: Ion-X
Uhlopriečka displeja: 1,78"
Zobrazenie času: Kombinované
? Typ displeja: Ostatné OLED
Veľkosť puzdra: 44 mm
Hmotnosť: 36,5 g
Min. obvod zápästia: 14 cm
Max. obvod zápästia: 22 cm
Materiál remienka: Silikón
Typ zapojenia: 24 mm Apple koľajnice
Vymeniteľný remienok: Áno
Športové aktivity: Badminton, Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Jóga, Lezenie, Lyžovanie, Plávanie, tenis, Turistika, Veslovanie
Športové funkcie: Krokomer, Výpočet kalórií, Meranie tepu, Meranie vzdialenosti, Meranie rýchlosti, Meranie tempa, Meranie vyjdených poschodí, Podpora aplikácie Strava, Prevýšenie, Automatické začatie aktivity
Meranie tepu: Priame/zo zápästia
Zdravotné funkcie: Meranie EKG, Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Pripomenutie pohybu, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy
? Typ NFC platby: Apple Pay
Hlasový asistent: Siri
? Telefonovanie: Pomocou hodiniek cez spárovaný telefón
Notifikácie a správy: Notifikácie z telefónu, Odpoveď na správu diktovaním, Prednastavené odpovede na správy
Bezpečnostné funkcie: Detekcia pádu
Smart funkcie: Accessibility, Hľadanie mobilu, Integrované mapy, Navigácia, Obchod s aplikáciami, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Prehrávač hudby v hodinkách, Režim spánku/nerušiť, Vibrácie, Vlastný ciferník
? Sledovanie polohy a trasy: Pomocou GPS v hodinkách
Hodinkové funkcie: Dátum , Stopky , Budík , Deň v týždni , Osvetlenie , Kalendár , Chronograf , Duálny čas , 24-hodinový režim , Mesačná fáza
Vodotesnosť: 50 m (5 ATM)
Súčasť balenia: Dobíjací kábel
Max. výdrž batérie: 18 h (0,75 d)
Bežná výdrž batérie: 18 h
Položka bola vypredaná…

Apple Watch Series 6 - Reveal

Apple Watch Series 6 | Hello Sunshine | Apple

Introducing Apple Watch Series 6 — It Already Does That

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×
your-image-description