Apple iPhone 13 Pro | 512 GB | Modrý - Sierra Blue

Kód: 3144
1 499 € 1 249,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Nová generácia Apple iPhone 13 Pro v modrej farbe pre skutočných profesionálov. Na prednej strane sa vyníma jedinečný 6,1 "OLED Super Retina XDR displej s technológiou Promotion a rozlíšením 2532 × 1170 px a farebným spektrom ako v kine. Zariadenie poháňa ultravýkonný 6 jadrový čip A15 Bionic s vylepšeným strojovým učením Neural Engine. Tento čip je až o 50% výkonnejší ako čipy u konkurencie. Vylepšená je aj bezpečnosť údajov v zariadení. Vnútorné úložisko je o veľkosti 512 GB s možnosťou rozšírenia cez iCloud pre všetky Vaše fotografie a multimediálne súbory. Smartfón podporuje aj funkciu DUAL SIM. Klenotom zariadenia je trojitý ultraširokouhlý fotoaparát s teleobjektívom s rozlíšením 12 + 12 + 12 Mpx s vylepšeným nočným režimom, podporou Smart HDR 4 a unikátnym filmárskym režimom. Video je možné nahrávať v kvalite 4K s Dolby Vision. Predná selfie 12 Mpx kamera s mnohými fotografickými štýlmi pre najkrajšie zachytenie každého okamihu. Pre skutočný zážitok počas prehrávania hudby sa postará technológia Dolby Atmos. Zariadenie podporuje inteligentné bezdrôtové rýchle nabíjanie nabíjanie MagSafe. O bezpečnosť zariadenia sa postará rýchlejšie Face ID.

Detailné informácie

Podrobný popis

Apple iPhone 13 Pro | 512 GB | Modrý - Sierra Blue 

Dizajn a spracovanie.

Dizajn telefónu je spracovaný vo exkluzívnej prémiovej kvalite. Ide o odolný dizajn s plochými hranami pre zvýšenú odolnosť voči pádu.  Telo zariadenia chráni keramický štít, ktorý je tvrdší ako akékoľvek iné sklo použité v konkurenčných smartfónoch, navyše je aj vodeodolný, čím je certifikovaný podľa IP68. Pre vylepšenie fotoaparátu sa využilo trojuholníkové rozloženie troch snímačov fotoaparátu. Kamerový systém pozostáva z najlepších snímačov, aké kedy Apple vyrobil. Širokoúhle snímače so zorným poľom 120 stupňov sú vybavené rýchlejším a svetelnejším snímačom. Pri snímačoch sa nachádza senzor optickej stabilizácie obrazu, ktorá udrží stabilný obraz za každej príležitosti.

 Apple iPhone 13 Pro | 256 GB | Modrý - Sierra Blue

Makrofotografia

V novom modely Apple iPhone 13 Pro zvládnete zaznamenať každý detail, vďaka novému inovatívnemu objektívu a výkonnému systému automatického zaostrovania dokáže nový ultraširoký fotoaparát zaostrovať iba na 2 cm, čiže aj tie najmenšie detaily budú v perfektnej kvalite. Odteraz môžete z drobného sveta tvoriť naozajstné umenie. Okrem makro snímky máte možnosť nahrávať aj makro video vrátane spomaleného a časozberného snímania.

 Makrofotografia - Apple iPhone 13 Pro

Zachyťte čaro noci

V iPhone 13 Pro nájdete nový vylepšený nočný režim aj pri veľmi slabom svetle. Širokouhlý fotoaparát pridáva širšiu clonu a  doposiaľ najväčší Apple snímač - a pri portrétoch nočného režimu využíva skener LiDAR. Ultra Wide získava širšiu clonu, rýchlejší snímač a úplne nové automatické zaostrovanie. Dokonca aj teleobjektív je vybavený nočným režimom. Širokoúhly fotoaparát zvládne zachytiť až 2,2x viac svetla pre lepšie fotografie a videá. Ultraširoký fotoaparát zachytí o 92% viac svetla pre oveľa kvalitnejšie fotografie a videá. Tento vylepšený nočný režim je zabudovaný v každej kamere. Odteraz máte jasné a detailné fotografie a videá počas každého svetla.

 Night mode - Apple iPhone 13 Pro

Väčší zoom

Nový teleobjektív vám ponúkne jedinečný ohniskovú vzdialenosť 77 mm a 3 -násobný optický zoom - skvelé pre klasické portréty alebo fotografovanie jasnejších fotografií a videí z diaľky. Pri fotografovaní bližších objektov je vhodný režim Portrét, kde je možnosť Bokeh efektu, ktorý zaostrí hlavný objekt snímky. Experimentovať môžete so svetelnými efektmi v profesionálnej štúdiovej kvalite.

 zoom - Apple iPhone 13 Pro

Nový iPhone má filmovú školu

Prelomový režim Cinematic automaticky vytvára krásne efekty hĺbky a prechody zaostrenia počas snímania videa. Profesionálni filmári používajú pre pozornosť divákov vo filmoch technológiu nazývanú stojanové zaostrovanie - presúvanie zaostrenia z jedného subjektu na druhý. Túto filmovú technológiu nájdete priamo v novom smartfóne iPhone 13 Pro. Upravovať videa môžete aj po nahrávaní priamo v zariadení. Chcete zmeniť ostrenie alebo upraviť rozostrenie po zábere? Žiaden problém. iPhone vám to umožní niekoľkými klepnutiami a potiahnutiami. Ani profesionálne filmové kamery to nedokážu takto efektne a jednoducho. Režim Cinematic sníma v Dolby Vision HDR.

 Cinematic - Apple iPhone 13 Pro

Fotoaparát ako nikdy predtým

S novým Apple iPhone 13 teraz môžete snímať s malou hĺbkou ostrosti a automaticky pridávať elegantné prechody medzi objektmi. Kinematografický režim zvládne samostatne predvídať nový objekt v poli a takto ho zaostriť. Aj po nasnímaní máte možnosť zmeniť zaostrenie alebo upraviť úroveň Bokeh efektu. V režime Cinematic môžete použiť všetky tri snímače a prednú selfie kameru.  Súčasťou fotoaparátov sú aj nové fotografické štýly podľa vašich preferencií. Na rozdiel od filtrov udržujú veci ako obloha a tóny pleti prirodzené. Sami sa tak vyberiete, ktoré farebné spektrum Vám pri fotografií vyhovuje. Vyobrazenie farieb je čisté a jasné, ako nikdy predtým.

 Apple iPhone 13 Pro | 128 GB - Obrázok

Technológia ProRes

Ide o prvý smartfón, ktorý využíva technológiu ProRes. Tento systém zaistí vysokú vernosť farieb a nízku kompresiu. S týmto formátom vám umožní nahrávať, upravovať a dodávať obsah pripravený na vysielane na cestách. Projekty ProRes vám umožnia dokončiť na priamo svojom iPhone 13 Pro, tieto videa môžete preniesť aj do Final Cut Pro na Macu.

 ProRes - Apple iPhone 13

Smart HDR 4 & Deep Fusion

Inovatívna technológia Smart HDR 4 zvládne rozoznať až štyroch rôznych ľudí v snímke a pre každú z nich individuálne optimalizuje kontrast, osvetlenie a dokonca aj tóny pleti, aby každý vyzeral úchvatne. Režim Deep Fusion sa aktivuje v scénach so stredným až slabým osvetlením. Analyzuje viacnásobnú expozíciu pixel po pixeli, aby zachytil najjemnejšie textúry, vzory a detaily.

 Smart HDR 4 - Apple iPhone 13

Predná kamera so zmyslom pre detail

Selfie kamera je na profesionálnej úrovni s mnohými funkciami a štýlmi. Fotoaparát A15 Bionic a kamera True Depth taktiež podporujú Face ID, najbezpečnejšie overenie tváre v smartfóne. Nový kamerový systém TrueDepth má všetky najnovšie funkcie ako aj zadné kamery:

- Cinematic režim
- Fotografické štýly
- Nahrávanie Dolby Vision HDR
- Portrétny režim
- Selfie v nočnom režime
- Inteligentné HDR 4
- Deep Fusion

 Apple iPhone 13 - Front Camera

Nový Super Retina XDR displej

Tento displej je výnimočný svojím pestrým a jasným vyobrazením farieb za každých okolností a obsahu. Displej je vylepšený so 120 Hz obnovovaciu frekvenciou displeja a technológiou ProMotion. Táto technológia zvládne obnovovať všetky druhy  snímkových frekvencií v rozsahu 10 až 120 krát za sekundu. Podľa potreby automaticky zvyšuje grafický výkon a optimalizuje energiu. Dokonca sa samostatne prirodzene zrýchľuje, aby zodpovedal pohybu Vášho prsta. Ide o superjasný displej, ktorý je až o o 25 percent jasnejší, čím sa vie vyšplhať na hodnotu až 1200 nitov. Základom sú biela a čierna farba, ktoré sú naozaj spracované na extra úrovni a pritom dokážu šetriť energiu lepšie ako kedykoľvek predtým. iPhone 13 Pro Vám ponúkne exkluzívny farebný gamut, podobne ako v kinách s dokonale presnou farebnosťou.

 Displej Apple iPhone 13 Pro

Čip novej generácie A15 Bionic

Tento nový čip vám ponúkne naozaj mnoho v každej oblasti používanie. Či už ide o zrýchlenie zariadenie, rozšírenú realitu alebo optimalizáciu výkonu. Každé z týchto parametrov spĺňa na 100%. Ide o úplné nový 5-jadrový GPU, ktorý poskytne až o 50% rýchlejší grafický výkon ako ktorýkoľvek iný čip. Bleskovo rýchly A15 Bionic podporuje režim Cinematic, fotografické štýly, živý text a ďalšie. Jeho Secure Enclave uzamkne osobné informácie, ako sú vaše údaje Face ID a kontakty. Nové strojové učenie Neural Engine zabezpečí plynulý chod aj počas najnáročnejších operácií. Táto funkcia strojového učenia vykonáva až 15,8 bilióna operácií za sekundu, čo umožňuje perfektný režim Cinematic, Smart HDR 4.

 A15 Bionic

Najrýchlejší internet 5G

Svet je čoraz rýchlejší, preto je potrebný vysokorýchlostný 5G internet. 5G. Streamovanie, sťahovanie - všetko sa deje oveľa rýchlejšie. 5G je dokonca dostatočne rýchly na seriózne hranie hier pre viacerých hráčov. V režime Smart Data iPhone automaticky podradí, aby šetril energiu, keď nepotrebujete všetku rýchlosť.

 5G Apple

Nový iOS 15

Nový operačný systém iOS 15 vám umožní pokračovať v konverzácii pri zdieľaní filmov, hudby alebo čohokoľvek, čo máte na obrazovke, priamo v aplikácii FaceTime. S novým vylepšenia si môžete filtrovať upozornenia podľa potreby a relevancie počas aktuálnej úlohy. A interakciou s textom v obrázkoch môžete rýchlo odosielať e -maily, telefonovať, získavať trasy a podobne.

 iOS 15

Súkromie je dôležité

iPhone je skvelým pomocníkom, ktorý vám pomôže získať kontrolu nad vašimi osobnými údajmi. Štítky na ochranu osobných údajov vám napríklad pomôžu zistiť, ako aplikácie používajú vaše údaje. Aplikácie vyžadujú vaše povolenie na sledovanie vašej aktivity v aplikáciách alebo na webových stránkach iných spoločností.

Obsah balenia iPhone 13 pro

V balení nájdete 1m dlhý USB-c kábel s koncovkou lightning. Pomocku na vyberanie SIM karty, nálepku a návod na použitie. Súčastou balenia nie je Apple USB-c adaptér, ani Apple slúchadlá lightning

 

Kľúčové vlasnosti produktu Apple iPhone 13 Pro 
Apple hranatý dizajn smartfónu, ktorý je chránený najpevnejším Ceramic Shield
Ľahšia konštrukcia oproti starším modelom
✓ Nový 6,1 "OLED Super Retina XDR displej s podporou HDR10 a Dolby Vision
Obnovoacia frekvencia displeja 120 Hz s technológiou ProMotion
Apple ProRes vysokokvalitný stratový formát kompresie videa na použitie v postprodukcii
Dialkový skener LiDAR
✓ Nekompromisný trojuholníkový ultraširokouhlý + teleobjektív fotoaparát s rozlíšením 12 + 12 + 12 Mpx
✓ Ultraširoký fotoaparát až s 120 stupňovým uhlom záberu
Optická stabilizácia obrazu, Smart HDR 4, Deep Fusion
Inteligentná Makro fotografia pre zachytenie najmenších detailov
✓ Profesionálny filmársky režim s automatickým zaostrovaním na objekt s Dolby HDR
✓ Teleobjektív až so 77 mm ohniskovou vzdialenosťou a 3 násobným zoomom
Najlepší nočný režím fotografovania s lepšou svetelnosťou až o 92% oproti minulým modelom
✓ Mnoho fotografických štýlov s čistým vykreslením farieb
Prezentácia spomienok vo voliteľných režimoch
Predná selfie True Depht kamera 12 Mpx s rovnakými funkciami ako zadné kamery
✓ Nekompromisne rýchly čip novej generácie A15 Bionic so strojovým učením Neural Engine
✓ Až o 1,5 hodiny dlhšia výdrž batérie na iPhone 13 mini
✓ Úplné krytie proti vode IP68
Technológia MagSafe pre jednoduché bezdrôtové dobíjanie
✓ Nový operačný systém iOS 15 s vylepšenými funkciami
✓ Podpora super rýchleho internetu 5G
✓ Apple ochrana súkromia proti aplikáciám z tretích strán a zbieraniu osobných dát

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: iPhone 13 Pro
Záruka: 2 roky
Farba telefónu: Modrý - Sierra Blue
FM rádio: Nie
V balení výrobku: kabel USB-C/Lightning
Určené pre model telefónu: Apple iPhone 13 Pro
Typ displeja: Super Retina XDR s ProMotion
Tvar výrezu: Obdĺžnikový výrez
Obnovovacia frekvencia displeja: 120 Hz
Uhlopriečka displeja (palce): 6.1 "
Rozlíšenie displeja: 2532 x 1170 bodov
Podporované pamäťové karty: nepodporuje pamäťové karty
Veľkosť Pamäte RAM: 6GB
Interná pamäť: 512 GB
Maximálna veľkosť pamäťovej karty: nepodporuje pamäťové karty
Stupeň krytia: IP68
Konfigurácia kariet: Single SIM + eSIM
Počet jadier: 6
Model procesora: A15 Bionic
Výrobca procesora: Apple
Systém telefónu: iOS 15
Konštrukcia telefónu: Dotykový
Počet SIM kariet: Dual SIM
Typ Sim karty: nano SIM + eSIM
Nadstavba systému: Bez nádstavby
Notifikačná dióda: Nie
Bezdrôtové technológie: NFC, Bluetooth, Beidou, Galileo, GPS, Wi-Fi, GLONASS
Sieťová frekvencia: 1900 MHz, 850 MHz, 1800 MHz, 900 MHz
Sieťová frekvencia (3G): 850 MHz, 900 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 2100 MHz
Stabilizácia obrazu: Optická
Funkcie fotoaparátu: nočný režim, prisvetľovacia dióda, širokouhlý objektív, automatické ostrenie
Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 12 + 12 + 12 Mpx
Počet objektívov zadného fotoaparátu: 3
Svetelnosť zadného fotoaparátu: f/1.5
Rozlíšenie videozáznamu: 3840 x 2160
Počet objektívov predného fotoaparátu: 1
Rozlíšenie predného fotoaparátu: 12 Mpx (4032 x 3024)
Svetelnosť predného fotoaparátu: f/2.2
Výkon nabíjania: 20 W
Vlastnosti baterie: Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie
Typ akumulátora: Li-Pol
Zabezpečenie: Odomykanie tvárou
Senzory: Akcelerometer (G-senzor), Digitálny kompas, Svetelný senzor, Gyroskop
3,5 jack: Nie
Konektor: Lightning konektor
OTG: Nie
Šírka výrobku: 7.2 cm
Výška výrobku: 0.8 cm
Hĺbka výrobku: 14.7 cm
Hmotnosť výrobku: 0.2 kg

Introducing - iPhone 13 pro

iPhone 13 Pro Review

My Massive iPhone 13 Pro Unboxing!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: