Káblové slúchadlá Apple EarPods

Najpredávanejšie

JA934h 3
24,99 € –58 %
Pôvodne: 24,99 €  (–58 %)
10,50 €
(8,75 € bez DPH)
1 položiek celkom
JA934h 3
24,99 € –58 %
8,75 € bez DPH
10,50 €

  Nové slúchadlá Earpods ktoré prešli vývojom a dokonalo sa prispôsobia geometrii ucha . Zabudnite na tvar predchádzajúcich slúchadiel v tvare...

Kód: 2274

Tieto slúchadlá Apple Earpods sú jediné káblové slúchadlá z ich výroby. Poskytujú vám profesionálny zvukový výkon pre kvalitné počúvanie. Ich ovládanie je veľmi jednoduché a praktické, keďže tlačidlo nájdete priamo na kábli. Slúchadlá majú  mikrofón a 3 tlačidlá.  Pomocou tohto ovládania dokážete nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby a videí, nahrávať hlasové správy na podporovaných zariadeniach, príjmať a ukončovať hovory. 

Konštrukcia ich kôstkových slúchadiel je vyhotovená podľa geometrie ľudského ucha, čo znamená že vám sadnú ako uliate. Dokonca majú väčšiu odolnosť voči potu a vode, takže si ich môžete vychutnať pri obľúbených tréningoch . K ich pripojeniu je vyhotovený  3,5 mm Jack. Slúchadlá sú kompatibilné s vybranými modelmi iPhone po model 6s a taktiež s iPadmi  a iPodmi. Viac o produktoch z dielne Apple sa dozviete aj z nášho blogu. 

 
 

 

 

 

 

 

×