Konektory k pasívnym prvkom

Najpredávanejšie

PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
 
27,08 €
(22,57 € bez DPH)
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEPLC-IM-1X16-SC-APC
 
16,86 €
(14,05 € bez DPH)
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
 
15,30 €
(12,75 € bez DPH)
PLC-MMST-1X8-SC-APC PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC
 
8,36 €
(6,97 € bez DPH)
BW-OFS-40M Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks
BW-OFS-40M Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEBW-OFS-40M
 
14,48 €
(12,07 € bez DPH)
Optický útlumový článek LC/APC male-female 10 dB
Optický útlumový článek LC/APC male-female 10 dB
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEATT-LC/APC
 
6,25 €
(5,21 € bez DPH)
Optický útlumový článek LC/UPC male-female 10 dB
Optický útlumový článek LC/UPC male-female 10 dB
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEATT-LC/UPC
 
5,09 €
(4,24 € bez DPH)
Optický útlumový článek SC/APC male-female 10 dB
Optický útlumový článek SC/APC male-female 10 dB
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEATT-SC/APC
 
7,38 €
(6,15 € bez DPH)
Optický útlumový článek SC/UPC male-female 10 dB
Optický útlumový článek SC/UPC male-female 10 dB
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEATT-SC/UPC-10
 
7,09 €
(5,91 € bez DPH)
Legrand LINKEO-C Keystone Cat6A, tieneny STP, samorezný TOOLESS, strieborný, pack 24ks
 
129,31 €
(107,76 € bez DPH)
78 položiek celkom
PLC-MMST-1X8-SC-APC PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC Kód: NTOEPLC-MMST-1X8-SC-APC
PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
22,57 € bez DPH
27,08 €
Kód: NTOEPLC-IM-1X8-SC-APC
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
12,75 € bez DPH
15,30 €
Kód: NTOEPLC-CT-1X8-SC-APC-2.0
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko,skladaný, Cat6A, (100ks)
80,93 € bez DPH
97,12 €
Kód: NTW-OXRSC0050
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko,skladaný, Cat6, (100ks)
77,15 € bez DPH
92,58 €
Kód: NTW-OXRSB0050
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko, Cat5, (100ks)
41,62 € bez DPH
49,94 €
Kód: NTW-OXRSA0040
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt,skladaný, Cat8, 1ks
14,83 € bez DPH
17,80 €
Kód: NTW-OXRSC0255
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt,skladaný, Cat6A, 1ks
8,56 € bez DPH
10,27 €
Kód: NTW-OXRSC0155
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt, Cat5, (100ks)
57,86 € bez DPH
69,43 €
Kód: NTW-OXRSA0045
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,15µ" Au, lanko, (100ks)
41,33 € bez DPH
49,60 €
Kód: NTW-OXRSA0030
OXnet tienený konektor STP RJ45-8p8c,15µ" Au, drôt, (100ks)
62,56 € bez DPH
75,07 €
Kód: NTW-OXRSA0035
OXnet T-MOD adaptér (počítač + počítač) tienený s káblom, čierny
8,22 € bez DPH
9,86 €
Kód: NTW-OXKMX0065
OXnet Spojka 1xF8p8c/1xF8p8c-priama (1-1, 2-2..8-8), biela
0,89 € bez DPH
1,07 €
Kód: NTW-OXKMX0050
OXnet Prepojovacia spojka Cat6A STP - 2x female 8p8c, strieborna
4,64 € bez DPH
5,57 €
Kód: NTW-OXKMX0045
OXnet Prepojovacia spojka Cat6 UTP - 2x female 8p8c, biela
3,39 € bez DPH
4,07 €
Kód: NTW-OXKMX0030
OXnet Prepojovacia spojka Cat6 STP - 2x female 8p8c, strieborna
4,94 € bez DPH
5,93 €
Kód: NTW-OXKMX0040
OXnet Prepojovacia spojka Cat5E UTP - 2x female 8p8c, biela
2,68 € bez DPH
3,22 €
Kód: NTW-OXKMX0010
OXnet Prepojovacia spojka Cat5e STP - 2x female 8p8c, strieborna
3,75 € bez DPH
4,50 €
Kód: NTW-OXKMX0020
OXnet Nosná maska 22,5x45mm pro Mosaic Legrand/ABB, biela
0,64 € bez DPH
0,77 €
Kód: NTW-OXKMM0010
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko,skladaný,Cat5e, (100ks) Kód: NTW-OXRUA0050
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko, skladaný, Cat6, (100ks)
40,67 € bez DPH
48,80 €
Kód: NTW-OXRUB0050
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko, Cat5, (100ks)
18,74 € bez DPH
22,49 €
Kód: NTW-OXRUA0040
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt,skladaný,Cat5e, (100ks)
41,51 € bez DPH
49,81 €
Kód: NTW-OXRUA0055
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt, skladaný, Cat6A, (100ks)
44,93 € bez DPH
53,92 €
Kód: NTW-OXRUC0055
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt, skladaný, Cat6, (100ks)
49,12 € bez DPH
58,94 €
Kód: NTW-OXRUB0055
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt, Cat5, (100ks)
26,82 € bez DPH
32,18 €
Kód: NTW-OXRUA0045
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - žlutá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0135
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - zelená, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0130
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - šedá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0115
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - modrá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0125
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - čierna, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0110
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - červená, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0120
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - bílá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0140
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 - žlutá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0035
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 - zelená, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0030
OXnet kryt na mod.konektor RJ45 - šedá, (100ks)
12,97 € bez DPH
15,56 €
Kód: NTW-OXRUV0015
Hore
Ďalšie produkty
×