Ochranný kryt Tactical Zulu Aramid pre Apple Watch 7 - 41 mm čierne

Kód: 5798
24,95 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Prémiový ochranný kryt pre vaše nové Apple Watch. Ide o model Zulu Aramid od spoločnosti Tactical. Tento model je vyrobený z kevláru, čo je dnes materiálom budúcnosti. Je to veľmi ľahký a pevný materiál, ktorý chráni plnohodnotne hodinky. Už teraz sa tento materiál využíva v rôznych extrémnych podmienkach s extrémnymi nárokmi na pevnosť. Taktiež je veľmi odolný voči prípadnému poškrabaniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný kryt Tactical Zulu Aramid pre Apple Watch 7 - 41 mm čierne

 

Prémiová ochrana pre vaše nové Apple Watch. Ide o model Zulu Aramid od spoločnosti Tactical. Tento model je vyrobený z kevláru, čo je dnes materiálom budúcnosti. Je to veľmi ľahký a pevný materiál, ktorý chráni plnohodnotne hodinky. Už teraz sa tento materiál využíva v rôznych extrémnych podmienkach s extrémnymi nárokmi na pevnosť. Taktiež je veľmi odolný voči prípadnému poškrabaniu.

  Tactical Zulu Aramid

Je vyrobený presne na Apple Watch 7, čím chráni do najmenších detailov. Je veľmi tenký a neruší vzhľad hodiniek, naopak ide o naozaj štýlový doplnok. Kryt ochráni vaše hodinky aj v tých najextrémnejších podmienkach.

Aramid (Kevlar) vznikol ako náhrada pre oceľ, ale nakoniec si našiel široké využitie pre najrôznejšie odvetvia s veľkými nárokmi na pevnosť a odolnosť. Vyniká teplotnou stabilitou a mimoriadnou pevnosťou. Tento materiál sa využíva aj pri výrobe nepriestrelných viest.

 Tactical Zulu Aramid

Nadštandartná starostlivosť od spoločnosti Tactical

Za svoje produkty táto značka ručí, čím Vám dáva DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU. Okrem toho v spoločnosti myslia aj na životné prostredie a preto je všetok tovar v obaloch z recyklovaného papieru.

 

Kľúčové vlastnosti Tactical Zulu Aramid
✓ Vyrobené z prémiového materiáu Aramidového vlákna (kevlaru)
Odolný materiál, ktorý je extrémne pevný.
Vysoko odolný voči prípadnému poškrabaniu
✓ Tenké a pevné puzdro
Všetky tlačidlá a konektory zostávajú plne prístupné.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kryty na Apple Watch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TACTICAL

Tactical je značka poskytujúca príslušenstvo k smartfónom, tabletom, či hodinkám. Táto značka vznikla vďaka českej spoločnosti BAKR, práve kvôli skúsenostiam s predajom príslušenstva k spotrebnej elektronike. Ide o odborníka s dvadsať ročnou praxou, ktorý dokázal svoje nadobudnuté vedomosti spolu so skúsenosťami využiť v prospech vyvinutia vlastného dizajnuvýberu kvalitných materiálov na výrobu.Čo si zaumienil sa mu aj podarilo, nakoľko pod značkou Tactical si môžete predstaviť kvalitné, odolnémodernéprodukty, ktoré sú určené na ochranu mobilných zariadení, no tak isto slúžia aj k vyvolaniu dobrého vizuálneho dojmu.

 

Produktové portfólio značky Tactical sa stále rozširuje a dnes ho tvorí niekoľko stoviek produktov. V začiatkoch tejto populárnej značky sa na trhu ponúkalo iba 15 modelov ochranných skiel na smartfóny. Ponuka produktov sa z českého trhu rozšírila na trhy takmer do všetkých štátov Európskej únie.Značka sa neustále snaží držať si prehľad o dlhodobých trendoch na trhu s príslušenstvom, vďaka čomu je schopná vytváraťdizajnovať svoje produkty tak, aby uspokojila všetky technické, ale aj estetické požiadavky svojich zákazníkov.

 

Ponuka produktov značky Tactical je tvorená „príslušenstvom na mieru“, čo znamená, že ide o príslušenstvo ku konkrétnym typom mobilných telefónov, ako sú ochranné sklá, kryty či obaly, ale aj príslušenstvo k smart hodinkám.V súčasnosti táto ponuka už obsahuje aj nabíjačky, dátové káble, držiaky na telefóny do automobilov, vodotesné puzdrá a mnoho ďalších produktov. Značka sa snaží ísť aj cestou ochrany životného prostredia, nakoľko produkty sú balené v ekologických obalochrecyklovaného papiera. Ich cieľom je snaha o elimináciu negatívneho dopadu na životné prostredie, nakoľko berú na vedomie celosvetovú situáciu čo sa týka produkcie odpadu.

×