your-image-description

Ručná lupa Levenhuk Zeno Read ZR20

Kód: 74102
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
21,54 € –33 %
Ručná lupa Levenhuk Zeno Read ZR20
21,54 € –33 % 14,34 € 11,95 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20 je zväčšovací optický nástroj, ktorý je vhodný na štúdium konceptov, máp, plánikov, grafiky a textov, ktoré sú napísané drobným písmom. Je to malá ručná lupa na čítanie, ktorá nesklame žiadneho študenta, profesora, archivára a ani nikoho, kto pracuje s dokumentmi alebo obrázkami. Ideálnou voľbou je na domáce použitie alebo napríklad aj pri prezeraní albumov s fotografiami. Je malá a skladná.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20


Zväčšenie: 2,5/25x. Priemer objektívu: 125х77/20mm. LED osvetlenie.

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20 je zväčšovací optický nástroj, ktorý je vhodný na štúdium konceptov, máp, plánikov, grafiky a textov, ktoré sú napísané drobným písmom. Je to ručná lupa na čítanie, ktorá nesklame žiadneho študenta, profesora, archivára a ani nikoho, kto pracuje s dokumentmi alebo obrázkami. Ideálnou voľbou je na domáce použitie alebo napríklad aj pri prezeraní albumov s fotografiami.


Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20Optika ručnej lupy je vyrobená z vysoko kvalitného optického plastu, pričom šošovky ponúkajú hodnoty zväčšenia 2,5x a 25x. Vedľa šošovky sa nachádza LED osvetlenie, ktoré disponuje reguláciou jasu, takže si môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb. Osvetlenie je dostatočné aj pri práci v tmavej komore a napájané je pomocou štandardných batérií typu AAA, ktoré je nutné si zakúpiť samostatne. Ručná lupa s osvetlením má plastovú konštrukciu, vďaka ktorej má nízku hmotnosť a je veľmi praktická.

Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20
Lupa Levenhuk Zeno Read ZR20
Vlastnosti:
- Zväčšenie 2,5x a 25x
- Hlavná šošovka s veľkým priemerom
- Malá prídavná šošovka v rukoväti
- Osvetlenie zahrňuje 4 x LED
- Klasický ručný dizajn
- Kvalitná lupa so svetlom na čítanie
- Cenovo lacná lupa Levenhuk


Obsah sady:
- Lupa
- Puzdro

- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Lupy do ruky
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.23 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: plast
Obal / puzdro / taška v sade: Áno
Podsvietenie: LED, Áno
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Prídavné funkcie: osvetlenie: 4 LED
Priemer prídavnej šošovky: 20 mm
Priemer šošovky: 125x77 mm
? Zväčšenie: 2,5 x
Zväčšenie prídavnej šošovky: 25.10.2022
Konštrukcia: S rukoväťou, Plast
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 2 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
Napájanie lupy: Batéria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description