Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD - biele + prekvapenie

Kód: 74647
111,44 € 92,87 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD sú v bielom prevedení so štýlovým dizajnom skvelým dekoratívnym doplnkom. Hodia sa do kancelárií alebo do veľkých priestranných miestností. Hodiny disponujú veľkými až 9 centimetrovými číslicami, takže sú ľahko čitateľné aj z väčšej vzdialenosti alebo akejkoľvek pozície v miestnosti. Veľkosť displeja je 330x185 milimetrov.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD, biele

Displej: 330x185 mm.


Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD sú v bielom prevedení so štýlovým dizajnom skvelým dekoratívnym doplnkom. Hodia sa do kancelárií alebo do veľkých priestranných miestností. Hodiny disponujú veľkými až 9 centimetrovými číslicami, takže sú ľahko čitateľné aj z väčšej vzdialenosti alebo akejkoľvek pozície v miestnosti. Veľkosť displeja je 330x185 milimetrov.


Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD, bieleNástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD, biele

Nastavenie času ako aj jeho zmena na letný čas sa vykonáva automaticky prostredníctvom časového signálu DCF (CET). Okrem toho, s nástennými hodinami s počasím môžete dokonca sledovať teplotu a vlhkosť. Navyše, umožňujú zobrazovať aj predpoveď počasia na nasledujúcich 12 až 24 hodín. Konštrukcia hodín je plastová, vďaka čomu majú hodiny relatívne nízku hmotnosť, no zároveň sú spoľahlivé a kvalitné. Napájanie batérií je možné prostredníctvom 6 batérii typu AA, ktoré je nutné zakúpiť samostatne.


Nástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD, bieleNástenné hodiny Bresser MyTime Jumbo LCD, biele

Vlastnosti:
- Displej 330 x 185mm
- Automatické nastavenie dátumu a času
- Budík
- Vnútorná a vonkajšia teplota
- Vlhkosť
- Predpoveď počasia na 12 až 24 hodín
- Montáž na stenu a rozkladací stojan
- Vysoko kvalitné hodiny Bresser
- Nízka cena


Obsah sady:
- 1x nástenné hodiny pre počasie (potrebné 4x AA batérie, nie sú súčasťou dodávky)
- 1x vonkajší senzor (vyžadujú sa 2 x batérie AA, nie sú súčasťou dodávky)
- Užívateľská príručka a záručný list (2 roky)

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné hodiny a hodiny s meteostanicou
Hmotnosť: 0.7 kg
Značka: Bresser
Jednotky merania: % (RH - relatívna vlhkosť), °C, °F
Materiál tela: plast
Počet obrazoviek: 1
Veľkosť balenia (DxŠxV): 44x5x33 cm
Vstavané funkcie: teplomer, vlhkomer, hodiny, budík, kalendár

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description