Ochranné sklo SWISSTEN 3D ULTRA Samsung A405 GALAXY A40 - čierny rámik

Kód: 64701815
9,95 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia
Najlepšie sklo pre Váš smartphone. Veľmi odolné a tenké - 0,2 mm. Vďaka 3D zakriveniu hrán dokonale padne na Váš smartphone. Neodporúčame používať s puzdrami, ktoré zasahujú príliš blízko ku sklu, môžu spôsobiť jeho odlepenie. Balené v blistri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranné sklo SWISSTEN 3D ULTRA Samsung A405 GALAXY A40 - čierny rámik


Maximálnu ochranu displeja Vášho smartphonu ponúka špičkové tvrdené sklo SWISSTEN 3D FULL GLUE. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou dotyku,ľahkou inštaláciou, ochranou až po kraj displeja a 98% priehľadnosťou. Oleofóbna úprava skla zabraňuje vytváraniu odtlačkov prstov. Balené v blistri SWISSTEN.

Ochrana až po okraje displeja
Zaoblené hrany skla SWISSTEN 3D FULL GLUE a jeho tvrdosť 9H zaistí maximálnu ochranu až po hrany displeja proti poškrabaniu a rozbitiu pri páde na zem.Odporúča sa používať s puzdrami s nižším lemom.

Citlivosť a priehľadnosť
Tvrdené sklo SWISSTEN 3D FULL GLUE, ktoré sa vyznačuje 98%priehľadnosťou a citlivosťou pri ovládaní displeja.

Oleofóbna vrstva
Vrchná oleofóbna vrstva chráni sklo pred vytváraním nežiadúcich odtlačkov prstov. Ultra tenké prevedenie Sklo SWISSTEN 3D FULL GLUE je tenké len 0,2 mm a naviac si zachová tie isté vlastnosti ako sklá v štandardnej hrúbke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné sklo Samsung Galaxy A
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×