Hodiny na stenu kúpeľne Bresser MyTime Bath - čierna + prekvapenie

Kód: 74611
16,16 € / ks 13,47 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Hodiny na stenu do kúpeľne Bresser MyTime Bath v čiernom prevedení a so zaujímavým dizajnom sa skvelo hodia ako dekoratívny doplnok do domácnosti. Hodiny sú vybavené jednoduchým ciferníkom, ktorý disponuje príjemným kontrastom k sekundovej ručičke v červenej farbe. Rám hodín je vyrobený z brúseného hliníka. Časový formát hodín je klasicky 12 hodín, a okrem zobrazenia času majú tieto hodiny aj digitálny ukazovateľ teploty (° C / ° F).

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Hodiny na stenu kúpeľne Bresser MyTime Bath, čierna

Hodiny Bresser MyTime Bath s moderným dizajnom.


Nástenné hodiny do kúpeľne Bresser MyTime Bath v čiernom prevedení a so zaujímavým dizajnom sa skvelo hodia ako dekoratívny doplnok do domácnosti. Hodiny sú vybavené jednoduchým ciferníkom, ktorý disponuje príjemným kontrastom k sekundovej ručičke v červenej farbe. Rám hodín je vyrobený z brúseného hliníka. Časový formát hodín je klasicky 12 hodín, a okrem zobrazenia času majú tieto hodiny aj digitálny ukazovateľ teploty (° C / ° F).


Hodiny na stenu kúpeľne Bresser MyTime Bath, čiernaHodiny na stenu kúpeľne Bresser MyTime Bath, čierna

Nakoľko sú tieto hodiny určené na doplnenie steny v kúpeľni, sú vodotesné a odolné voči kvapkám vody. Na stenu je možné ich namontovať pomocou prísaviek, ktoré sa nachádzajú na zadnej strane hodín alebo na rovný povrch pomocou stojana. Zdrojom napájania hodín je jedna batéria typu AA alebo pomocou dobíjacej batérie. Materiál tela hodín je kombináciou plastu a hliníka, takže hodiny disponujú relatívne nízkou hmotnosťou, no zároveň sú spoľahlivé a kvalitné.
Hodiny na stenu kúpeľne , čiernaHodiny na stenu kúpeľne, čierna

Vlastnosti:
- Ukazovateľ teploty (°C/°F)
- Vodotesné
- Prísavky na montáž na stenu
- Stojan
- Napájanie pomocou batérií
- Kvalitné hodiny Bresser
- Nízka cena


Obsah sady:
- Hodiny
- Stojan
- 4 prísavky
- Užívateľská príručka a záručný list (2 roky)

Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Hmotnosť: 0.7 kg
Značka: Bresser
Jednotky merania: % (RH - relatívna vlhkosť), ° C
Materiál tela: hliník, plast
Počet obrazoviek: 2
Veľkosť balenia (DxŠxV): 23,5x22x6,5 cm
? Vodotesné: áno
Vstavané funkcie: hodiny, teplomer, vlhkomer
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description