Ostatné konektory

Najpredávanejšie

PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
 
27,08 €
(22,57 € bez DPH)
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16
Skladom (1 ks)
Kód: NTOEPLC-IM-1X16-SC-APC
 
16,86 €
(14,05 € bez DPH)
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
 
15,30 €
(12,75 € bez DPH)
PLC-MMST-1X8-SC-APC PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC
 
8,36 €
(6,97 € bez DPH)
OXnet jednoduchý POE Injektor s Cat5e káblom, sada, sivý
 
11,41 €
(9,51 € bez DPH)
OXnet jednoduchý POE Injektor s LED, čierny
OXnet jednoduchý POE Injektor s LED, čierny
Skladom (1 ks)
Kód: NTW-OXKMX0055
 
3,65 €
(3,04 € bez DPH)
OXnet T-MOD adaptér (počítač + počítač) tienený s káblom, čierny
 
9,86 €
(8,22 € bez DPH)
7 položiek celkom
PLC-MMST-1X8-SC-APC PLC splitter 1:8, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC Kód: NTOEPLC-MMST-1X8-SC-APC
PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
22,57 € bez DPH
27,08 €
Kód: NTOEPLC-IM-1X8-SC-APC
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
12,75 € bez DPH
15,30 €
Kód: NTOEPLC-CT-1X8-SC-APC-2.0
OXnet T-MOD adaptér (počítač + počítač) tienený s káblom, čierny
8,22 € bez DPH
9,86 €
Kód: NTW-OXKMX0065
OXnet jednoduchý POE Injektor s LED, čierny
3,04 € bez DPH
3,65 €
Kód: NTW-OXKMX0055
OXnet jednoduchý POE Injektor s Cat5e káblom, sada, sivý
9,51 € bez DPH
11,41 €
Kód: NTW-OXKMX0060
Modulový PLC splitter PLC-IM-1X16-SC-APC, G657A, 1:16
14,05 € bez DPH
16,86 €
Kód: NTOEPLC-IM-1X16-SC-APC
×