your-image-description

PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8

Kód: NTOEPLC-IM-1X8-SC-APC
33,87 € 28,23 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

PLC splitter (Optický vláknový rozdělovač) je typ optického zařízení pro řízení výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. PLC Splitter 1X8 se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a dobrou rovnoměrností mezi jednotlivými kanály a PLC Splitter 1X8 se široce používá v sítích PON k realizaci rozdělení výkonu optického signálu. Produkt splňuje požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE. Vlastnosti Nízký vložný útlum a nízká PDL Různé vazební poměry Vysoká spolehlivost a stabilita Vysoký počet kanálů Široký rozsah vlnových délek Parametry Dělící poměr: 1:8 Pracovní vlnová délka (nm): 1260~1650 Typ vlákna: G657A Vložné ztráty (dB)(P/S Grade): 10,2/10,5 Rovnoměrnost ztrát (dB): 0,8 Zpětná ztráta (dB): 55 Ztráty závislé na polarizaci (dB): 0,2 Směrovost (dB): 55 Ztráty závislé na vlnové délce (dB): 0,3 Teplotní stabilita (-40~85 °C) (dB): 0,4 Provozní teplota (°C): -40~85 Teplota skladování (°C): -40~85 Rozměry modulu (mm): 100×80×10

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné konektory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×
your-image-description