Podložky na izoláciu vibrácií Meade 895

Kód: 71903
90,40 € 75,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Veľmi jednoduchým spôsobom, ktorým môžete zlepšiť tlmenie vášho teleskopu sú tieto vibračné izolačné podložky Meade. Sú určené na zníženie typickej doby tlmenia vibrácií na menej ako jednu sekundu. Vibračné izolačné podložky Meadekompatibilné s modelmi, ktoré majú statív a až do 14 ". Sú žiadúce pre citlivé zobrazovacie aplikácie a pre užívateľov, ktorí sa bežne zaoberajú pozorovaním pri najvyšších zväčšeniach.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Vibračné izolačné podložky Meade # 895
Kompatibilné s modelmi až do 14 ", ktoré majú statív.


Veľmi jednoduchým spôsobom, ktorým môžete zlepšiť tlmenie vášho teleskopu sú tieto vibračné izolačné podložky Meade. Sú určené na zníženie typickej doby tlmenia vibrácií na menej ako jednu sekundu. Vibračné izolačné podložky Meadekompatibilné s modelmi, ktoré majú statív a až do 14 ". Sú žiadúce pre citlivé zobrazovacie aplikácie a pre užívateľov, ktorí sa bežne zaoberajú pozorovaním pri najvyšších zväčšeniach.

Vibračné izolačné podložky Meade # 895
Vibračné izolačné podložky Meade # 895

Užitočnou pomôckou sú v prípade, ak sú pozorovacie podmienky často narušované nepriaznivým veľkým či prudkým vetrom. Sada obsahuje tri vibračné podložky Meade, ktoré sú vyrobené z viacerých materiálov. Navrhnuté sú pre maximálne tlmenie vibrácií a rýchlosť. Stačí ich jednoducho umiestniť pod každú nohu statívu a následne si môžete vychutnať obmedzenie vibrácii, ktoré sú dokonca viditeľné v okulári.

Vibračné izolačné podložky Meade # 895
Vibračné izolačné podložky 3ks  Meade # 895
 Vlastnosti:
- Vibračné podložky
- Kompatibilné s modelmi až do 14 "
- Tlmenie vibrácií
- Vysoká kvalita
- Výhodná cena

Obsah sady:
- Vibračné izolačné podložky Meade - 3 ks
- Záručný list


Dodatočné parametre

Kategória: Iné príslišenstvo pre pozorovateľov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.44 kg
Hmotnosť vrátane obalu: 0,44 kg
Kompatibilný: S modelmi až do 14 ", so statívom
Rozmery balenia: 15,24x10,16x10,16 cm
Účel: Maximálne tlmenie vibrácií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Meade

Spoločnosť Meade Instruments je uznávaná ako jedna z najinovatívnejších a najdynamickejších spoločností na trhu s ďalekohľadmi a pozorovaciou technikou. Spoločnosť Meade je známa predovšetkým vďaka svojim priekopníckym teleskopickým dizajnom, ktoré priniesli v priebehu rokov mnoho vylepšení, vďaka ktorým je záujmová astronómia dostupnejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 

Meade

 

Spoločnosť Meade Instruments založil v roku 1972 John Diebel. Začala ako zásielkový obchod s jedným človekom, ktorý dodával malé  ďalekohľady. Prvá reklama spoločnosti Meade sa objavila v júli 1972 v magazíne Sky and Telescope. Spoločnosť sa nakoniec rozstrástla a začal ponúkať rôzne druhy doplnkov, ako sú okuláre, adaptéry a iné. Obchod sa nakoniec rozrástol a začal ponúkať rôzne doplnky, ako sú okuláre, adaptéry, zaostrovače a filtre. John Diebel bol skutočný vizionár, ktorý bol odhodlaný poskytnúť amatérskym astronómom kvalitné výrobky za rozumnú cenu. V nasledujúcich desaťročiach predstavila Meade nespočetné množstvo noviniek a inovácií vo svete amatérskej astronómie.

 

Spoločnosť Meade Instruments si vybudovala reputáciu a svoje výrobky vďaka priekopníckym inováciám v oblasti priemyslu a presnej optike, ktoré sú charakteristickým znakom tejto spoločnosti. Nájdete to na každom produkte, ktorí vyrábame. Spoločnosť Meade Instruments pridáva do všetkých našich produktov technológiu, ktorá im uľahčuje a spríjemňuje ich používanie. V spoločnosti Meade veríme v poskytovanie pozoruhodných skúseností s využitím technológií na sprístupnenie a spríjemnenie astronómie všetkým bez ohľadu na úroveň vašich skúseností.

Meade Stredisko

×
your-image-description