Powerbanka Caterpillar ACTIVE URBAN 10 000 mAh - čierno žltá

Kód: 2832
34,99 € –29 %
product 2622206
34,99 € –29 % 24,95 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách alebo v náročnom teréne? Máte radi adrenalín? Pre tieto prípady je vhodná takmer nezničiteľná Powerbanka od renomovanej spoločnosti Caterpillar. Powerbanka je odolná voči poveternostným vplyvom, prachu a nárazom. Spracovanie batérie na vysokej úrovni. Telo pokrýva pevný a odolný plast, ktorý zvládne nárazi pády. Plast je chránený flexibilným gumenným povrchom, ktorý je pevný aj na dotyk. Kapacita baterie je až 10 000 mAh, čím ste si schopný dopĺna nabiť 3 alebo 4 zariadenia. Výstupný prúd je na úrovni 2,1 A pre rýchle nabíjanie. V balení sa nachádza aj micro USB kábel, karabína. Powerbanka ďalej disponuje ultra jasnou LED batériou. Powerbanka je plne kompatibilná s mobilnými telefónmi, tabletmi a zariadeniami nabíjanými cez USB.

Detailné informácie

Podrobný popis

Caterpillar ACTIVE URBAN 10 000 mAh - čierno žltá

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách alebo v náročnom teréne? Máte radi adrenalín? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený a mať svoje zariadenia dostatočne nabité za každej situácie. Pre tieto prípady je vhodná takmer nezničiteľná Powerbanka od renomovanej spoločnosti Caterpillar.

Caterpillar ACTIVE URBAN - čierno žltá 

Powerbanka je odolná voči poveternostným vplyvom, prachu a nárazom. Taktiež je ideálnym spoločníkom na kempovanie, vysokohorskú turistiku, festivaly a iné outdoorové aktivity, kde by sa mohla bežná elektronika jednoducho poškodiť.

Powerbank 10 000 mAh - čierno žltá 

Spracovanie batérie na vysokej úrovni. Telo pokrýva pevný a odolný plast, ktorý zvládne nárazi pády. Plast je chránený flexibilným gumenným povrchom, ktorý je pevný aj na dotyk. Takto sa vám powerbanka nezošmykne za žiadnej situácie.

 

Kapacita baterie je až 10 000 mAh, čím ste si schopný dopĺna nabiť 3 alebo 4 zariadenia. Výstupný prúd je na úrovni 2,1 A pre rýchle nabíjanie, v balení sa nachádza aj micro USB kábel, karabína. Powerbanka ďalej disponuje ultra jasnou LED batériou. Powerbanka je plne kompatibilná s mobilnými telefónmi, tabletmi a zariadeniami nabíjanými cez USB.

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Farba: Čierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caterpillar Inc.

Caterpillar Inc. je americké spoločenstvo, ktoré navrhuje, vyrába a predáva stroje, motory a tiež ponúka finančné produkty a poistenie prostredníctvom celosvetovej obchodnej siete. Spoločnosť Caterpillar je najväčší výrobca stavebných a banských strojov, dieselových a plynových motorov, priemyselných plynových turbín a dieselelektrických lokomotív. Caterpillar je jednou z 30 spoločností, ktorá je súčasťou akciového indexu Dow Jones Industrial Average. Mesto Peoria v Illinois je sídlo spoločnosti. Firma Caterpillar je známa svojou obchodnou známkou strojov žltej farby a logom "CAT"

logo CAT

Spoločnosť má viac ako 100-ročnú tradíciu. Firemná história sa začala písať v roku 1904, keď predchodca spoločnosti Holt&Best vyrobila prvý pásový traktor. V súčasnej dobe je CAT najväčším svetovým výrobcom stavebných strojov. Stroje majú prívlastky ako moderný a hlavne odolný. Rovnaké štandardy aplikujú aj na obuv a doplnky, ktoré sa stali súčasťou značky od roku 1990. Typickými znakmi výrobkov CAT sú autentickosť, odolnosť a osobitý dizajn. Produkty nezaostávajú za súčasnými trendmi, a zároveň nestratili nič zo svojej funkčnosti ani priemyselného charakteru. Ponúkané produkty oslovujú stále viac a viac nových priaznivcov po celom svete. Priaznivci značky Caterpillar sú ľudia, ktorí si cenia bezpečnosť a zároveň oceňujú funkčnosť. 

×