Caterpillar ACTIVE URBAN 10 000 mAh - čierno žltá

Kód: 2832
34,99 € 29,16 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách alebo v náročnom teréne? Máte radi adrenalín? Pre tieto prípady je vhodná takmer nezničiteľná Powerbanka od renomovanej spoločnosti Caterpillar. Powerbanka je odolná voči poveternostným vplyvom, prachu a nárazom. Spracovanie batérie na vysokej úrovni. Telo pokrýva pevný a odolný plast, ktorý zvládne nárazi pády. Plast je chránený flexibilným gumenným povrchom, ktorý je pevný aj na dotyk. Kapacita baterie je až 10 000 mAh, čím ste si schopný dopĺna nabiť 3 alebo 4 zariadenia. Výstupný prúd je na úrovni 2,1 A pre rýchle nabíjanie. V balení sa nachádza aj micro USB kábel, karabína. Powerbanka ďalej disponuje ultra jasnou LED batériou. Powerbanka je plne kompatibilná s mobilnými telefónmi, tabletmi a zariadeniami nabíjanými cez USB.

Detailné informácie

Podrobný popis

Caterpillar ACTIVE URBAN 10 000 mAh - čierno žltá

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách alebo v náročnom teréne? Máte radi adrenalín? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený a mať svoje zariadenia dostatočne nabité za každej situácie. Pre tieto prípady je vhodná takmer nezničiteľná Powerbanka od renomovanej spoločnosti Caterpillar.

Caterpillar ACTIVE URBAN - čierno žltá 

Powerbanka je odolná voči poveternostným vplyvom, prachu a nárazom. Taktiež je ideálnym spoločníkom na kempovanie, vysokohorskú turistiku, festivaly a iné outdoorové aktivity, kde by sa mohla bežná elektronika jednoducho poškodiť.

Powerbank 10 000 mAh - čierno žltá 

Spracovanie batérie na vysokej úrovni. Telo pokrýva pevný a odolný plast, ktorý zvládne nárazi pády. Plast je chránený flexibilným gumenným povrchom, ktorý je pevný aj na dotyk. Takto sa vám powerbanka nezošmykne za žiadnej situácie.

 

Kapacita baterie je až 10 000 mAh, čím ste si schopný dopĺna nabiť 3 alebo 4 zariadenia. Výstupný prúd je na úrovni 2,1 A pre rýchle nabíjanie, v balení sa nachádza aj micro USB kábel, karabína. Powerbanka ďalej disponuje ultra jasnou LED batériou. Powerbanka je plne kompatibilná s mobilnými telefónmi, tabletmi a zariadeniami nabíjanými cez USB.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: