SWISSTEN 2in1 APPLE WATCH MFI POWER BANK 6700 mAh

Kód: 2583
55,49 € 46,24 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Táto powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN zvládne naozaj mnoho veci súčasne. Pozostáva z dvoch nabíjacích portov pre smartfóny. Jeden nabíjací port je určený primárne pre smartfóny Apple iPhone, kde je v nabíjačke integrovaný nabíjací kábel s certifikovaným MFI Lightning konektorom. Táto certifikácia zaručuje kompatibilitu nabíjania pri každej aktualizácií operačného systému iOS. Do druhého nabíjacieho portu si môžete vložiť akýkoľvek kábel a môžete nabíjať ľubovoľný smartfón, vďaka univerzálnemu USB výstupu. Tretí port je určený pre bezdrôtové dobíjanie smart hodiniek Apple Watch. Kapacita akumulátora je výborných 6700 mAh. O stave batérie powerbanky sa dozviete vďaka LED diódam. Váha je ľahkých 160g, čím sa z neho stáva perfetkný spoločník na cestách. Je veľmi kompaktnej veľkosti, vďaka čomu sa vojde kamkoľvek. Nákupom tejto powerbanky sa nemôžete pomýliť.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN 2in1 APPLE WATCH MFI POWER BANK 6700 mAh

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený. Pre tieto prípady je vhodná kompaktná a prémiová Powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

 

Táto powerbank nabíjačka zvládne naozaj mnoho veci súčasne. Pozostáva z dvoch nabíjacích portov pre smartfóny. Jeden nabíjací port je určený primárne pre smartfóny Apple iPhone, kde je v nabíjačke integrovaný nabíjací kábel s certifikovaným MFI Lightning konektorom. Táto certifikácia zaručuje kompatibilitu nabíjania pri každej aktualizácií operačného systému iOS. Do druhého nabíjacieho portu si môžete vložiť akýkoľvek kábel vďaka univerzálnemu výstupu USB a môžete nabíjať ľubovoľný smartfón, tablet alebo iné osobné zariadenie. Tretí bezdrôtový nabíjací port je určený pre dobíjanie smart hodiniek Apple Watch, ktorý Vám poskytne komfortné nabíjanie naozaj kdekoľvek.

POWER BANK - APPLE WATCH

Kapacita akumulátora je výborných 6700 mAh. Táto kapacita vystačí pre plné súčasne plné nabitie až dvoch smartfónov Apple iPhone 12 a jedných inteligentných hodiniek Apple Watch pri plnom nabití powerbanky. O stave batérie powerbanky sa dozviete vďaka LED diódam, ktoré vám indikujú aktuálny stav nabitia. Powerbanka je chránenia aj proti prepätiu, čo znamená, že ak nabíjačka disponuje väčším výkonom, než aký podporuje zariadenie, dodávaný výkon sa automaticky zníži a zariadenie nie je nijako poškodzované.

  

Spracovanie a dizajn powerbanky je na veľmi kvalitnej úrovni. Telo pozostáva z hladkého kovu, príjemného na dotyk, ktorý aj znižuje teplotu pri nabíjaní. Váha je ľahkých 160g, čím sa z neho stáva perfetkný spoločník na cestách. Je veľmi kompaktnej veľkosti, vďaka čomu sa vojde kamkoľvek. Nákupom tejto powerbanky sa nemôžete pomýliť.

 

✓ Kvalitná powerbanka určená pre Apple iPhone a Apple Watch.
 Produkt od renomovanej spoločnosti SWISSTEN
 Bezdrôtové nabíjanie pre Apple Watch
✓ 
Certifikovaný MFI výstup Lighting
 USB výstup pre akékoľvek zariadenie
✓ Váha len 160 gramov  
✓ Prémiové spracovanie
✓ Možnosť nabíjania až 3 zariadení súčasne
✓ LED diódy pre indikovanie stavu batérie
✓ Výstupne napätie 5V
 Ochrana proti prepätiu
✓ Úctyhodná kapacita až 6700 mAh
Výstupný prúd powerbanky 1 A

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 6 700 mAh
Určené pre: Mobilné telefóny a tablety, Hodinky
Počet výstupov: 3
Výstupy: Lightning
Výstupný prúd: 1 A
Výstupné napätie: 5 V
Max. výkon drôtového nabíjania: 10,5 W
Vstup: Micro USB
Vstupný prúd: 2 mA
Vlastnosti a funkcie: LED indikácia stavu, Bezdrôtové nabíjanie
Kábel: Micro USB
Farba: Čierna , Strieborná
Hmotnosť: 160 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: