SWISSTEN BLACK CORE POWER BANK 20000 mAh

Kód: 2778
22,90 € 19,08 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až ohromných 20 000 mAh. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portmi. Konektivita pre USB-A je univerzálna. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody a dovolenky. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C, alebo micro USB konektora. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd.

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN BLACK CORE POWER BANK 20000 mAh

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený. Pre tieto prípady je vhodná kompaktná a prémiová Powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

SWISSTEN POWER BANK 20000 mAh 

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až ohromných 20 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete doplna nabiť až 4 alebo 5 zariadení. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portmi. Konektivita pre USB-A je univerzálna pre takmer každé zariadenie, čiže si môžete nabíjať ľubovoľne zariadenie, len vložíte kábel a zariadnie sa bude nabíjať. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody a dovolenky.

POWER BANK 20000 mAh BLACK 

Spracovanie powerbanky je na vynikajúcej úrovni, ako to býva pri značke SWISSTEN zvykom. Dizajn powerbanky je v elegantnej matnej čiernej farbe. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C, alebo micro USB konektora. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor, ktorý vás informuje o kapacite nabitia. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. S touto technológiou sa nemusíte báť poškodenia zariadenia cez prepätie.

 

✓ Renomovaná spoločnosť SWISSTEN
✓ Kapacita až ohromných 20 000 mAh
✓ Vstupy: micro USB a USB-C
✓ Na nabíjanie telefónov, tabletov a podobne slúžia dva USB-A porty
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
SMART IC – automatická detekcia zariadení
LED indikácia stavu nabitia powerbanky
✓ Kábel v balení: micro USB (15 cm)
Skvelý dizajn

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 20 000 mAh
Určené pre: Mobilné telefóny a tablety
Počet výstupov: 2
Výstupy: USB
Výstupný prúd: 2,4 A
Výstupné napätie: 5 V
Vstup: Micro USB, USB-C
Vstupný prúd: 2 mA
Vlastnosti a funkcie: LED indikácia stavu
Kábel: Micro USB
Farba: Čierna
Šírka: 141 mm (14,1 cm)
Výška: 65 mm (6,5 cm)
Hĺbka: 23 mm (2,3 cm)
Hmotnosť: 320 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: