SWISSTEN iNLIGHT SLIM POWER BANK 10000 mAh

Kód: 2793
12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až 10 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete doplna nabiť až 3 alebo 4 zariadenia. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portmi (5 V/2 A). Rozmery powerbanky sú veľmi malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody alebo úplne kdekoľvek. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe. Táto slim powerbanka sa zmestí takmer všade. Súčasťou balenia je aj 20cm micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou micro USB konektora alebo Lighting konektora, čo určite ocenia majitelia Apple zariadení. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor.  Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN iNLIGHT SLIM POWER BANK 10000 mAh

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený. Pre tieto prípady je vhodná kompaktná a prémiová Powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

SLIM POWER BANK 10000 mAh  

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až 10 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete doplna nabiť až 3 alebo 4 zariadenia. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portmi (5 V/2 A). Konektivita pre USB-A je univerzálna pre takmer každé zariadenie, čiže si môžete nabíjať ľubovoľne zariadenie, len vložíte kábel a zariadenie sa bude nabíjať. Rozmery powerbanky sú veľmi malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody alebo úplne kdekoľvek.

SLIM POWER BANK  

Spracovanie powerbanky je na vynikajúcej úrovni, ako to býva pri značke SWISSTEN zvykom. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe. Táto slim powerbanka sa zmestí takmer všade. Súčasťou balenia je aj 20cm micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou micro USB konektora alebo Lighting konektora, čo určite ocenia majitelia Apple zariadení. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor, ktorý vás informuje o kapacite nabitia. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. S touto technológiou sa nemusíte báť poškodenia zariadenia cez prepätie.

 

✓ Renomovaná spoločnosť SWISSTEN
✓ Kapacita 10 000 mAh
✓ Vstupy: micro USB a Lightning
✓ Na nabíjanie telefónov, tabletov a podobne slúžia dva USB-A porty
✓ Kompaktné tenučké rozmery a nízka hmotnosť
 SMART IC – automatická detekcia zariadení
 LED indikácia stavu nabitia powerbanky
✓ Kábel v balení: micro USB (20 cm)
 Skvelý dizajn

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 10 000 mAh
Určené pre: Mobilné telefóny a tablety
Počet výstupov: 2
Výstupy: USB
Výstupný prúd: 2 A
Výstupné napätie: 5 V
Vstup: Micro USB, Lightning
Vstupný prúd: 2 mA
Vlastnosti a funkcie: LED indikácia stavu
Kábel: Micro USB
Farba: Čierna , Biela
Šírka: 147 mm (14,7 cm)
Výška: 75 mm (7,5 cm)
Hĺbka: 14 mm (1,4 cm)
Hmotnosť: 224 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: