SWISSTEN WIRELESS SLIM POWER BANK 5000 mAh

Kód: 2799
12,50 € 10,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až 5 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete doplna nabiť viacero zariadení. Disponuje nabíjacím USB-A portom. Inováciou je taktiež aj bezdrôtové nabíjanie QIvýstupným výkonom až 10W. Skvelou funkciou sú prísavky pre bezdrôtové nabíjanie, čiže môžete nabíjať aj keď ste v pohybe. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody a dovolenky. Spracovanie powerbanky je na vynikajúcej úrovni, ako to býva pri značke SWISSTEN zvykom. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe s prísavkami na jednej strane. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C, micro-USB alebo aj Lightning konektora. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor, ktorý vás informuje o kapacite nabitia. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN WIRELESS SLIM POWER BANK 5000 mAh

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený. Pre tieto prípady je vhodná kompaktná a prémiová Powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

SLIM POWER BANK 5000 mAh 

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až ohromných 5 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete doplna nabiť viacero zariadeniami. Disponuje nabíjacím USB-A portom. Konektivita pre USB-A je univerzálna pre takmer každé zariadenie, čiže si môžete nabíjať ľubovoľne zariadenie, len vložíte kábel a zariadnie sa bude nabíjať. Inováciou je taktiež aj bezdrôtové nabíjanie QIvýstupným výkonom až 10W. Takýto výkon je väčší než bežné bezdrôtové nabíjania. Skvelou funkciou sú prísavky pre bezdrôtové nabíjanie, čiže môžete nabíjať aj keď ste v pohybe. Smartfón jednoducho nalepíte na prísavky a tie ho budú pevne držať. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody a dovolenky.

SWISSTEN SLIM POWER BANK  

Spracovanie powerbanky je na vynikajúcej úrovni, ako to býva pri značke SWISSTEN zvykom. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe s prísavkami na jednej strane. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C, micro-USB alebo aj Lightning konektora, čo ocenia predovšetkým používatelia Apple zariadení. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor, ktorý vás informuje o kapacite nabitia. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. S touto technológiou sa nemusíte báť poškodenia zariadenia cez prepätie.

 

✓ Renomovaná spoločnosť SWISSTEN
✓ Kapacita 5 000 mAh
✓ Vstupy: micro USB, USB-C
✓ Na nabíjanie telefónov, tabletov a podobne slúži USB-A port a bezdrôtové Qi nabíjanie
✓ Bezdrôtové nabíjanie pomocou prísaviek pre pevný úchyt
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
SMART IC – automatická detekcia zariadení
LED indikácia stavu nabitia powerbanky
✓ Kábel v balení: micro USB (15 cm)
Skvelý dizajn
Prémiová kvalita

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Technológia: Li-polymérová
Kapacita: 5000 mAh
Farba: čierna
Výrobca: SWISSTEN
USB 2.0 (počet): 1
Váhová kategorie: Lehký - do 2 kg
Modelové číslo: Wireless Slim Power Bank
USB typ C (počet): 1
Micro USB (počet): 1
Lightning (počet): 1
Hmotnost (g): 130
Rozměry: 136 x 68 x 10 mm
Max. výstupní proud (A): 2,1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: