your-image-description

Dátový kábel Apple Original USB-C/Lightning 1m Biely (Bulk)

Kód: 2280
18 € –45 %
image 1
18 € –45 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Originálny kábel značky Apple umožňuje jednoduchý a rýchly prenos dát alebo nabíjanie vášho zariadenia. Typ konektora: USB-C/Lightning Balenie: bulk Dĺžka kábla: 1m

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Dátový kábel Apple MQGJ2ZM/A Original USB-C/Lightning 1m Biely (Bulk)

Originálny kábel značky Apple USB-C/Lightning umožňuje jednoduchý a rýchly prenos dát alebo nabíjanie vášho zariadenia.

 

Typ konektora: USB-C/Lightning

Dátový kábel Apple

Balenie: bulk

Dĺžka kábla: 1m

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Farba: Biela
? Dĺžka káblu: 1m
Pripojenie: Phone, iPad alebo iPod s konektorom Lightning
Typ: Prepojovací kábel
Typ konektora 1: Male
Typ konektora 2: Male
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×
your-image-description