Bezdrôtové slúchadlá Apple Airpods 3 (2021) s nabíjacím puzdrom

Kód: 3048
220 € 183,33 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nové bezdrôtové slúchadlá AirPods 3. generácie, ide o True Wirelles slúchadlá. Sú vybavené inovatívnym priestorovým zvukom, ktorý Vás vtiahne priamo do deja. Prepájajú sa pomocou Bluetooth 5.0.  Disponujú hlasovým asistentom Siri, ktorý je vždy pripravený na Vaše dotazy. Môžete sa tešiť na krištáľovo čistý zvuk s hlbokými basami, čistými výškami a dôrazom na každý tón. Sú odolné voči prachu na vode podľa certifikácie IPX4. Výdrž batérie na jedno nabitie je až 6 hodín s nabíjacím puzdrom zvládnu prehrávanie až 30 hodín. K dispozícií je aj jednoduché zdieľanie zvuku medzi Airpods a iným zariadením Apple jednoduchým priložením. Bezdrôtové slúchadla sa jednoducho ovládajú dotykom, môžete prehrávať skladby, pozastaviť hudbu alebo prijímať/ukončiť hovor. Nabíjajú sa bezdrôtovo pomocou nabíjačky MagSafe.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtové slúchadlá Apple Airpods 3 (2021) s nabíjacím puzdrom

 

AirPods 3. generácie

Úplne nový zážitok s priestorovým zvukom

S týmto zvukom je to proste kúzlo

Priestorový zvuk, ktorý sa rozmiestni všade okolo vás.

 

 Apple AirPods 3

 

Zvuk je nasmerovaný úplne novými smermi.

Inovatívna technológia s dynamickým sledovaním polohy zvuku všade  dookola vás umiestni zvuk priamo do priestoru, čím budete mať skutočný trojrozmerný zážitok pre hudbu, televízne relácie, filmy a viac. Nová generácia Airpods vás ponorí do zvuku z každej strany, čím budete mať pocit, že stojí uprostred koncertu alebo divadla.

 Apple AirPods 3 priestorovy zvuk

Vyladený adaptívny EQ, s ktorým si nastavíte hudbu presne podľa Vašich preferencií.

Zvýšená kapacita batérie, ktorá sa teraz nabije expresne rýchlo.

Neschovajú sa pred potom ani dažďom, jednoducho mágia.

 Apple AirPods 3 ekvalizer

Hudba je viac na osobnej nôte. Adaptívny ekvalizér automatický vyladí hudbu presne do tvaru vášho ucha, čím máte skutočne personalizovaný pocit z každého tónu. Vnútorne zabudované mikrofóny snímajú, čo poslúchate, potom vyladia nízke a stredné frekvencie. Tieto vyladené frekvencie vám dodajú naozaj bohaté detaily tónov do každej skladby. Tieto procesy sa dejú v reálnom čase, čím vám zvýšia komfort.

 Apple Airpods 3 generacie

Basy z koncertnej sály

V novej generácií Airpods sú najlepšie basy, aké kedy boli použité v slúchadlách od Apple. Dynamický menič bol vyvíjaný s dôrazom na každý detail,  je poháňaný vlastným zosilňovačom, ktorý vykresľuje hudbu vo fenomenálnej zvukovej kvalite – naplno si užijete každý tón. Môžete sa tešiť na hlboké basy a ostré - čisté výšky.

 Apple AirPods 3

Proti vetru

Mikrofóny sú pokryté špeciálnou akustickou sieťovinou. Táto technológia v každom slúchadle minimalizuje hluk vetra, keď práve telefonujte. Budete tak počuť vlastný hlas nahlas a čisto.

 Apple AIrpods 3

Ostré hovory a FaceTime 

Budete to počuť prvý. HD kvalita zvuku pre Facetime. Pripojte sa do Facetime telefónatov v naozaj ostrej HD kvalite s novým kodekom pre reč AAC-ELD. Ide o najlepší kodek vo svojej triede pre komunikačné riešenia s naozaj vynikajúcu kvalitu zvuku aj pri nízkych bitových rýchlostiach s minimálnou prenosovou latenciou. Spolu s podporou priestorového zvuku tieto slúchadlá znejú počas skupinových hovorov FaceTime ako skutočný rozhovor.

 Facetime

Kvalitná technológia a skvelý módny doplnok v jednom, jednoducho štýl. S novým tvarovaním a kratšou stopkou sú Airdpods 3. generácie navrhnuté v skvelom dizajnérskom prevedení s rafinovaným vzhľadom, ktorý ocení naozaj každý.

 Apple Airdpods 3

Jednoduché dotykové ovládanie

V novej generácií Airdpods bolo inovované ovládanie slúchadiel. Pridaný bol tlakový snímač, s ktorým budete mať lepšiu kontrolu nad slúchadlami. Jednoduchým stlačením môžete ľubovoľne prehrávať hudbu, pozastaviť hudbu, preskočiť skladbu alebo jednoducho prijať/ukončiť hovory.

 Apple Airpods 3

Jemne prší ? Žiaden problém

Slúchadlá boli vyvíjané, aby boli odolné voči vode a potu spolu s MagSafe podľa certifikácie IPX4, takže ich môžete bez obáv zobrať do dažďa alebo na cvičenie.

 Apple Airpods 3

Plný energie pre každý deň

Pri nových slúchadlách bola zvýšená kapacita vnútornej batérie. Nabíjacie puzdro podporuje bezdrôtové nabíjanie pomocou nabíjačky MagSafe. Výdrž slúchadiel pre jedno nabitie je až 6 hodín nepretržitého poslúchania. Nabíjacie puzdro vám umožní poslúchať viac ako 30 hodín celkového času. Pre všetkých, ktorí nevedia vydržať je tu skvelá možnosť. Nabíjacie puzdro vám nabije len za 5 minút energiu na hodinu poslúchania.

 Apple Airpods 3 Magsafe

Viac, ako 6 hodín poslúchania na jedno nabite

Viac, ako 30 hodín poslúchania s nabíjacím puzdrom.

 

Spojenie behom sekundy.

Ihneď ako umiestnite váš iPhone alebo iPad v blízkosti nových Airpods jednoduchým klepnutím sa spáruju s každým zariadením vo vašom iCloud účte. Ak počúvate hudbu na Vašom počítači Mac a niekto vám zavolá na iPhone, automaticky sa slúchadla spárujú s Vaším iPhonom nemusíte prepínať zariadenia.

 Apple Airpods 3

Zmysel pre detekciu

Vylepšená senzor detekcie pokožky automaticky rozpozná rozdiel medzi vaším uchom a iným povrchom, čo v praxi znamená, že zvuk sa prehráva len ak máte slúchadlá v uchu. Ak si ich položíte mimo ucha, automatický rozpozná iný povrch a skladbu pozastaví. 

 

Ahoj Siri,

Zapni hudbu pre fitness

Kedy mám ďalšie stretnutie?

Napíš Megan, že som na ceste

Hlasový asistent Siri je stále v pozore. Stačí len jednoduché, „Ahoj Siri“ a automaticky sa spustí a bude reagovať na všetky Vaše podnety. Môžete tak pomocou hlasu telefonovať, získavať trasy, prehrávať skladby alebo písať správy. 

 

"Nová správa od Lisy." Chcete odpovedať? "

Oznámiť upozornenia. Siri si môže prečítať vaše dôležité správy alebo upozornenia, keď prídu – a dokonca môžete odpovedať na správy iba pomocou hlasu.

 Apple Airpods 3 Find My

Vylepšená funkcia – Nájsť moje

Sledujte polohu svojich slúchadiel s aplikáciou Nájsť moje. Uvidíte tak, ako blízko sú slúchadlá. Dostavajte upozornenia, ak sa slúchadlá stratia z vášho dohľadu alebo sa nachádzajú mimo dosahu Bluetooth. Môžete si aj nechať prehrať zvuk, aby ste ich našli.

 

Zdieľanie zvuku. Jednoducho zdieľajte obľúbenú skladbu medzi akýmikoľvek dvoma sadami slúchadiel AirPods. Stačí len jednoducho priložiť slúchadlá AirPods k iPhonu, iPadu alebo Apple TV a okamžite sa pripojíte.

 

✓ Legendárny bezdrôtové slúchadlá Airpods 3. generácie s novým dizajnom
Inovatívny priestorový zvuk, ktorý vás vtiahne do deja
Krištáľovo čistý zvuk s dôrazom na detail
Hlboké basy vďaka dynamickému meniču s vlastným zosilňovačom
Čisté výšky pre každý tónu
Adaptívny ekvalizér, ktorý prispôsobuje hudbu podľa tvaru vášho ucha
✓ Čisté hovory a Facetime bez šumu vďaka novému kodeku AAC-ELD
✓ Chránené proti vetru akustickou sieťovinou
Odolné voči vode a prachu podľa certifikácie IPX4
Štýlový dizajn, ktorý zaujme každého
Jednoduché dotykové ovládanie
Zvýšená kapacita batérie, až 6 hodín počúvania s nabíjacím puzdrom až 30 hodín.
Rýchle párovanie s Apple zariadeniami
✓ Vždy pripravený hlasový asistent Siri
Hlasové upozornenia a odpovede na správy
Vylepšená funkcia - Nájsť moje Airpods. Budete vždy vedieť, kde sú.
✓ Zdieľanie zvuku medzi Apple zariadeniami
✓ Bezdrôtové nabíjanie MagSafe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: