Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro with MagSafe - biele

Kód: 3063
Akcia
Značka: Apple
220 € 183,33 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Zážitok z počúvania. Aj takto sa dajú definovať nové Apple Airpods Pro v bielej farbe. Tieto slúchadlá, vám prinesú do uší čistý a kvalitný zvuk. Technológia aktívneho potláčania hluku, Vám zaručí že počas poslúchania vašej obľúbenej hudby, nebudete rušený žiadnymi okolitými zvukmi. Po vložení do uší, si môžete naplno vychutnať krištáľovo čistý zvuk a hlboké basy, vďaka inovatívnym reproduktorom s pohyblivou membránou. Ak si ich vyberiete z uší, prehrávanie sa automatický pozastaví. Jednoducho kompatibilné sú s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Sú vybavené čipsetom Apple H1, pre priame a rýchlejšie bezdrôtové pripojenie k zariadeniam, ako sú hodinky alebo telefón. Súčasťou balenia je aj nabíjacie puzdro v bielom prevedení s troma ergonomickými koncovkami pre komfortné nosenie. Sú odolné voči potu a vode podľa certifikácie IPX4.  Puzdro je nabijateľné cez konektor Lightning, alebo bezdrôtovou nabíjačkou s QI.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro with MagSafe - biele

Precízny zvuk

Jednou z hlavných výhod slúchadiel Apple Airpods Pro with MagSafe, je technológia aktívneho potlačenia hluku (noise cancelling). Budete poslúchať len to, čo chcete. Táto technológia sa automatický pomocou umelej inteligencie, priebežne prispôsobuje vášmu uchu a štupľom, aby sa k vám nedostal žiaden nežiadúci zvuk. Adaptívny eqvalizér ktorý je dnu v slúchadle, počúva hudbu ktorú počúvate a automaticky vám prispôsobia výšky a basy pre najlepšie možný výstup zvuku . Vy si môžete naplno vychutnať obľúbené skladby a pri telefonovaní budete počuť každé slovo. Disponujú špeciálnym reproduktorom s prispôsobivou membránou a kvalitným zosilňovačom, ktorý upravuje zvuk podľa tvaru vášho ucha, aby bol výsledný efekt na najvyššej úrovni. 

Slúchadlá Apple AirPods Pro 

Jednoduché ovládanie a režim priepustnosti

Bezdrôtové slúchadlá Airpods Pro with MagSafe, stačí len vybrať z nabíjacieho puzdra a môžete ich ihneď používať s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Plne automaticky sa zapínajú a spárujú. Sú natoľko inteligentné, že sami spoznajú či ich máte práve v ušiach a spustia prehrávanie, alebo ak ich máte vybraté z uší pozastavia prehrávanie. Majú aj režim priepustnosti, kde si môžete zvoliť, aby ste počuli aj zvuky okolia počas prehrávania a budete seba a okolie počuť úplne prirodzene. To všetko vďaka zabudovaným mikrofónom, ktoré sú smerované vonku aj dovnútra a tým pádom vedia AirPody Pro with MagSafe, kompenzovať izolačný efekt silikónových koncoviek. Noise cancelling je technológia aktívneho rušenia okolitého hluku, pri moderných slúchadlách.

 

Komfortné nosenie a počúvanie

V balení dostanete až 3 vymeniteľné koncovky do uší, v rôznych veľkostiach. Tie sa ergonomicky prispôsobia tvaru vášho ucha, výborne držia a tesnia, takže sa nemusíte obávať aby vám vypadávali, alebo vás tlačili. Konštrukcia slúchadiel je odolná voči vode a potu, je pevná, ľahká a má nádherný dizajn. Adaptívny eqvalizér ktorý je dnu v slúchadle, počúva hudbu ktorú si práve prehrávate a automaticky vám prispôsobí výšky a basy pre najlepšie možný výstup zvuku. Navyše vyniknú vďaka čistému bielemu prevedeniu.

Slúchadlá Apple AirPods Pro - nabíjacie puzdro

Výborná výdrž a možnosti nabíjania

Výhodou je samozrejme to, že sú dodávane aj s praktickým nabíjacím puzdrom. Stačí ich len jednoducho vložiť do puzdra a začnú sa automaticky nabíjať. Puzdro si môžete nabiť pomocou bezdrôtového nabíjania Qi, alebo klasicky cez konektor Lightning. Súčasťou balenia je aj USB-C kábel s koncovkou Lightning.  Slúchadlá vydržia na jedno nabitie s funkciou aktívneho potláčania vonkajšieho hluku 4,5 hodiny . Telefonovať s nimi môžete až 3,5 hodiny. Ak využívate slúchadlá aj s nabíjacím puzdrom, ich výdrž sa vyšvihne až na 24 hodín. V prípade vybitia, stačí 5 minút v puzdre a môžete ich využívať ďalšiu hodinu na počúvanie hudby alebo telefonovanie.

Slúchadlový čip Apple H1

Inováciou v Airpods Pro with MagSafe je slúchadlový čip Apple H1, vďaka čomu samé spoznajú pomocou optických senzorov a pohybových akcelerometrom, kedy sú v ušiach. Či už máte jedno slúchadlo alebo oboje, čip H1 automaticky nasmeruje zvuk presne tam kam má. Ďalší akcelerometer počas telefonovania alebo rozprávania, pomáha mikrofónom filtrovať okolitý hluk a zamerať sa na váš hlas.

Tri funkcie sluchadiel AirPods pro with Magsafe

Noise cancelling, je technológia aktívneho rušenia okolitého hluku pri moderných slúchadiel. S transparency mode - stačí ak  podržíte slúchadlo a možete počuť vlastný hlas, ktorý sa odráža od stien a dostane sa späť do mikrofónu kde ide do slúchadla a vy tak počujete o 5-8 percent lepšie ako normálne. Počujete hlas okolia čo je výborná technológia pre sluchovo slabších ktorí ho môžu využit ako násluchátko. Tretia možnosť je nastavenie ako klasické slúchadlá. Inými slovami, nevyžívate ani noise cancelling ani tranparency mode. Túto funkciu si musíte nastaviť v iPhone alebo cez Apple watch.

Slúchadlá Apple AirPods Pro  - funkcie

Ovládanie a používanie 

- 1 klik stop - start
- 2x klik prepne skladbu do predu
- 3x klik prepne skladbu do zadu
- Pri slúchadlách AirPods Pro môžete nastavit sluchadlo airpods pro na aktivaciu Siri, staci keď stlačíte a podržíte snímač tlaku - na ľubovolnom slúchadle
- Ako spárovať slúchadlá? - stačí rozbaliť balenie Apple Airpods Pro, otvoriť slúchadlá a v telefóne vam vyskočí Widget okno v ktorom dokončíte spárovanie. 
- Výdrž slúchadiel na jedno nabitie, sú cca 4 hodiny.  Následne musite slúchadlá vložiť do púzdra, kde sa dobijú. 

- Share audio pri kolektívnom počúvaní. Keď máte slúchadlá nasadené, umiestnite iPhone vedľa otvoreného nabíjacieho puzdra priateľa. Na iPhone klepnite na Dočasne zdielať audio - tuúto funkciu možete využit napríklad v lietadle.
- Podobne to funguje aj pri Homepode kde po priblížení, sa hudba presunie do Homepodu. (potrebné nastaviť)

- Test uchytenia slúchadiel ktoré vám prezdradia, ako dobre sedia slúchadla a či prepúšťajú zvuk, spustíte cez iPhone alebo Apple Watch.
- Kontrola stavu nabitia - pri aktuálnom nabíjaní bezdrôtovou nabíjačkou stačí poťukať na puzdro Apple a zistíte ako veľmi je batéria nabitá.
- Nabíjanie pomocotu Qi nabíjania bez drôtu alebo ligting káblom s USBc.
- find my v aplikácií môžete pozrieť, kde sa práve nachádzajú vaše slúchadlá. Pre lepšie využitie tejto aplikácie, môžete aj prehrať zvuk na slúchadlách.

 

Obsah balenia AirPods pro:
- AirPods Pro
- USBc ligting kábel
- Tri veľkosti štupľov S/M/L (M sú inštalované na slúchadlách) 

Spolupracovník Tomáš, pre vás pripravil krátku prezentáciu a porovnanie slúchadiel Airpods a AirPods Pro. Pre viac informácií kliknite sem TVOJFON Blog

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pro
Záruka: 2 roky
Vyhotovenie: Štuple
Konštrukcia: Uzatvorená
Mikrofón: áno
Typ pripojenia: Bluetooth
Verzia Bluetooth: 5.0
Funkcie: aktívne potlačenie hluku (ANC), prijímanie hovorov, prepínanie skladieb, hlasový asistent
Stupeň krytia: IPX4
Ďalšie vlastnosti: True Wireless, vymeniteľné štuple
Konštrukcia mikrofónu: Integrovaný
Maximálna výdrž batérie: 24 h
Výdrž batérie (slúchadlá): 4,5 h
Výdrž batérie (puzdro): 19,5 h
Nabíjanie: MagSafe,Bezdrôtové nabíjanie, Lightning, v puzdre
Farba: biela
Hmotnosť výrobku: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

AirPods Pro — Jump

Apple AirPods Pro: Official Trailer

Introducing AirPods Pro — Apple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: