Ochranné puzdro Apple Airpods čierne

Kód: 2106
7,99 € 6,66 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Silikonové ochranné puzdro Baseus disponuje funkciou automatickej regulácie teploty počas nabíjania. Jeho povrch ktorý je navyše odolný voči prachu a oveľa ľahšie sa čistí. S puzdrom Baseus budú vaše AirPods slúchadlá vždy v dokonalom bezpečí. Svoje Airpody môžete nabíjať klasicky pomocou micro USB kábla, a tak isto bezdrôtovo obyčajným položením puzdra so slúchadlami na nabíjací podstavec. Puzdro Baseus je kompatibilné s bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami pracujúcimi na báze QI protokolu

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranné puzdro Apple Airpods čierne

Silikonové ochranné puzdro Baseus disponuje funkciou automatickej regulácie teploty počas nabíjania. Jeho povrch ktorý je navyše odolný voči prachu a oveľa ľahšie sa čistí. S puzdrom Baseus budú vaše AirPods slúchadlá vždy v dokonalom bezpečí. Svoje Airpody môžete nabíjať klasicky pomocou micro USB kábla, a tak isto bezdrôtovo obyčajným položením puzdra so slúchadlami na nabíjací podstavec. Kvalitné puzdro Baseus je kompatibilné s bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami pracujúcimi na báze QI protokolu

Silikonové ochranné puzdro

Dodatočné parametre

Kategória: Puzdra na AirPods
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Model: airpods
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baseus

Pod označením Baseus sa nachádza značka, ktorá si zakladá na myslení z perspektívy používateľov, o čom svedčí aj slogan „Base on user“. Produkty tejto značky sa vyznačujú tým, že sú navrhnuté s vysokou estetickou a praktickou hodnotou. Ide o značku spotrebnej elektroniky pod Shenzhen Times Innovation Technology Co. Ltd., ktorá integruje výskum, vývoj, dizajn, výrobu a predaj.

Založená bola v roku 2011 a 8 rokov rastu znamenalo pre spoločnosť umiestnenie na popredných priečkach podnikov v čínskom priemysle spotrebnej elektroniky. Snahou spoločnosti bolo držať sa dizajnových inovácií, praktickej estetiky so zameraním na nové technológie, ale aj materiálov šetrných k životnému prostrediu. Okrem iného, zameranie spoločnosti zahŕňa aj technickú a kvalitatívnu silu, čo znamená že sa zaujíma o technických partnerov v rôznych oblastiach s cieľom spoločne vyvinúť konkurencieschopnejšie produkty.

Vo svojich začiatkoch väčšinu produktového portfólia firmy tvorilo príslušenstvo pre mobilné telefóny. S rozširujúcim sa trhom a opakovanou aktualizáciou produktov bolo potrebné prispôsobiť sa a začať navrhovať nové produktové rady. Pod značkou Baseus sa nachádza niekoľko kompletných produktových radov a viacero kategórií produktov, medzi ktorými sú zahrnuté napríklad Baseus Gamo, Baseus Audio, Baseus Lighting, Baseus Automotive a Baseus Home Appliance. Viacero kategórií produktov by malo zabezpečiť neustále uspokojovanie dopytu zákazníkov po inteligentných produktoch.

×