Redukcia OTG s Usb-C na Usb - čierna

Kód: 54500400
7,50 € 6,25 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Možnosti doručenia
Redukcia OTG Usb-C/Usb alebo inak adaptér, vhodný pre telefóny s výstupom Usb-C, ktorý slúži pre pripojenia k extérnemu zariadeniu ( flash disk, klávesnica, myš ... atď.) so smartfónom. Telefón a pripojené zariadenie musí podporovať technológiu USB On-The-Go.

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukcia OTG s Usb-C na Usb - čierny


Redukcia OTG Usb-C/Usb alebo inak adaptér, vhodný pre telefóny s výstupom Usb-C, ktorý slúži pre pripojenia k externému zariadeniu ( flash disk, klávesnica, myš ... atď.) so smartfónom. Telefón a pripojené zariadenie musí podporovať technológiu USB On-The-Go.

Vlastnosti - Redukcia OTG Usb/Usb - Telefón musí podporovať technológiu USB On-The-Go

Vlastnosti
- Redukcia OTG Usb/Usb
- Telefón musí podporovať technológiu USB On-The-Go

Dodatočné parametre

Kategória: Redukcie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.01 kg
Vstupný konektor: Usb-C
Výstupný konektor: USB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GAMACZ

 

Firma GAMACZ.CZ s.r.o. sa špecializuje na veľkoobchodný predaj príslušenstva k mobilným telefónom. História firmy začína od roku 1991, keď vedenie spoločnosti začalo pôsobiť na maloobchodnom trhu s mobilnými telefónmi. Špecializácia na veľkoobchodný predaj začala až v roku 2002, kedy vznikla spoločnosť GAMACZ.CZ s.r.o.

GamaCZ logo

 

Zásluhou dlhodobých skúsenosti na trhu s príslušenstvom k mobilným telefónom pre svojich zákazníkov dokáže zaistiť kvalitný tovar, za jedny z najlepších cien na slovenskom trhu. Tovar expandujú nielen pre zákazníkov do Českej republiky, ale aj na Slovensko a do Poľska. Aktuálne distribuujú tovar  značiek: SWISSTEN, 4-OK, SXP, GOOSPERY MERCURY, GOODRAM, SOX, SKINPLAYER, VOJO, WSKEN, URBANE CASE, FASHION BOOK a iné.

×