Silikónový remienok Swissten pre Apple Watch 42-44 mm - modrý

Kód: 46000113
8,95 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia
Univerzálny silikonový remienok SWISSTEN v elegantnej modrej farbe, vám pomôže si upraviť vzhľad inteligentných hodiniek podľa vášho záujmu. Apple Watch náramky sú vyrobené z kvalitného a pružného sillikónu, ktorý má zvýšenú odolnosť a pôsobí športovým dizajnom. Dĺžku samotného náramku, možete nastavit v rozmedzí 14,8-18,7cm bežným zapínaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Silikónový remienok Swissten pre Apple Watch 42-44 mm - modrý


Univerzálny silikonový remienok SWISSTEN v modrej farbe, vám pomôže si upraviť vzhľad inteligentných hodiniek podľa vášho záujmu. Apple Watch náramky sú vyrobené z kvalitného a pružného sillikónu, ktorý má zvýšenú odolnosť a pôsobí športovým dizajnom. Dĺžku samotného náramku, možete nastavit v rozmedzí 14,8-18,7cm bežným zapínaním.

Remienky na Apple Watch, vám umožnia doladiť ho z množstvom rôznych oufitov, vďaka čomu ho viete všestranne využiť. Apple Watch náramok značky SWISSTEN, je skvelým riešením. Je vyrobený z pevného silíkonu a je skvelý na športové aktivity ale aj na každodenné nosenie. Veľmi ľahko sa zapína a je odolný. Apple Watch silikónový je kompatibilný so všetkými modelmi Apple Watch série 6 s rozmermi 42- 44 mm

✓ Balené v blistri SWISSTEN

Vlastnosti:
✓ Modrá farba
✓ Športový vzhľad
✓ Silikónový remienok a kovovými detailmi SWISSTEN
✓ Vyrobené z kvalitného materiálu
✓ Vhodný na športové aktivity a každodenné nosenie
✓ Nastaviteľná dĺžka náramku je 14,8-18,7cm
✓ Kompatibilné so všetkými modelmi Apple Watch s rozmermi 42mm alebo 44mm

Dodatočné parametre

Kategória: Remienky pre Apple Watch 6
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.03 kg
Farba náramku: Modrá
Materiál náramku: Silikón
? Náramok na model: Apple Watch 6
Šírka náramku: 42-44 mm
Dĺžka náramku: 14-18cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×