Watch Samsung Galaxy Fit 2 R220 | Čierne

Kód: 711
33 € 27,50 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
19.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Samsung Galaxy Watch Fit 2 R220 sú dizajnové inteligentné hodinky s množstvom funkcií. Farebný 1,1" AMOLED displej kryje zakrivené 3D sklo. Ponúkajú na výber z rôznych variácií pre ciferník. Odolné voči vode na úrovni 5 ATM. Funkcie a monitorovanie aktivít: test merania tepovej frekvencie, spánok, čas, budík, krokomer, výpočet spálených kalórií. Automaticky rozpozná, že ste začali športovať, a vie merať 6 rôznych druhov športu (chôdza, beh, jazda na bicykli, eliptický tréning, veslovací trenažér a dynamické cvičenie). Senzory: akcelerometer, Senzor srdcového tepu, gyroskop, senzor okolitého svetla. Odolnosť na úrovni IP68.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre produktu:

 

Operačný systém: Android, iOS

Displej: AMOLED

Veľkosť displeja:  1.1"

 

Vodotesný: áno (5 ATM)

Integrované meranie tepu (zo zápästia): áno

 

Akcelerometer: áno

 

Gyroskop: áno

Výdrž batérie: Až 25 dní (2 týždne v bežnom režime)

Notifikácia z telefónu: áno

 

 

 

Bluetooth: áno

 

Hmotnosť: 24 g

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Model: Fit 2
Farba: Čierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung

Samsung je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1938 a jej zakladateľom bol Lee Byung-Chull. Spoločnosť Samsung patrí medzi svetových výrobcov a predajcov elektroniky, pričom zaujímavosťou je, že až do 70. rokov minulého storočia nepredala žiaden z elektrických výrobkov. Spoločnosť sa pôvodne zaoberala výrobou a predajom rezancov. Po Kórejskej vojne Lee založil cukrovú rafinériu, neskôr začal s predajom textílií a stavbou mlynu s vlnou. Neskôr sa Samsung rozšíril aj na trh s poisťovníctvom a realitami. Počas 60. rokov vytvoril partnerstvo so „Sanyo“ a zameral sa na výrobu chladničiek, či televízorov, pričom prvé čiernobiele televízory boli vytvorené v roku 1970.

Neskôr bola výroba rozšírená na stavbu helikoptér, lodí, či motorov do lietadiel. Postupne sa v 80. rokoch spoločnosť zamerala na výrobu telefónov, kedy expandovala na trhy v Nemecku, Portugalsku a New Yorku. Neskôr sa začali vyrábať tlačiarne a osobné počítače a v roku 1984 sa spoločnosť mohla tešiť z predajov, ktoré presiahli jeden trilión wonov. Koncom 90. rokov spoločnosť začala s investovaním do dizajnu a výroby komponentov pre iné spoločnosti (napríklad Apple), pričom ich cieľom bolo stať sa svetovým a najväčším výrobcom spotrebnej elektroniky.

Samsung vstúpil na trh s jedným z prvých dotykových zariadení v roku 2001, konkrétne išlo o model SPH-1300. Jedným z úspechov bol telefón, ktorý disponoval funkciou rozpoznávania hlasu (rok 2005). Cieľ byť najväčším výrobcom telefónov na svete sa podaril naplniť v roku 2012. Spoločnosť presadzuje aj ekológiu, nakoľko do zariadení inštaluje komponenty, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu, používa eko-obaly na mobil, alebo balí výrobky do ekologického balenia z vlnitej lepenky, ktorá sa po vybratí produktu dá využívať na ďalšie praktické, či dokonca kreatívne účely.

×