Watch Samsung Galaxy Fit R370 | Čierne

Kód: 714
52 € 43,33 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Samsung Galaxy Fit Watch R370 sú dizajnové inteligentné hodinky s množstvom funkcií. Ponúkajú na výber z rôznych variácií pre ciferník. Špičkový AMOLED displej zobrazuje priehľadne a jasne obraz. Kapacita smart hodiniek disponuje 32 MB úložiskom. Samsung Galaxy fit Watch R370 sú vodeodolné. Funkcie a monitorovanie aktivít:s priamym meraním tepu na zápästí, krokomer, výpočet kalórií, intervalový tréning. Senzory: Senzor srdcového tepu, gyroskop.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre produktu:

Samsung Galaxy Fit SM-R370

Výrobca: Samsung

Hmotnosť: 23 g

90 Druhov meraní činností

Monitorovanie spánku: áno

Vodeodolnosť: áno

Krokomer: áno

Bluetooth: áno

Meranie tepu: áno

Monitoring spánku: áno

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Model: Fit
Farba: Čierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung

Samsung je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1938 a jej zakladateľom bol Lee Byung-Chull. Spoločnosť Samsung patrí medzi svetových výrobcov a predajcov elektroniky, pričom zaujímavosťou je, že až do 70. rokov minulého storočia nepredala žiaden z elektrických výrobkov. Spoločnosť sa pôvodne zaoberala výrobou a predajom rezancov. Po Kórejskej vojne Lee založil cukrovú rafinériu, neskôr začal s predajom textílií a stavbou mlynu s vlnou. Neskôr sa Samsung rozšíril aj na trh s poisťovníctvom a realitami. Počas 60. rokov vytvoril partnerstvo so „Sanyo“ a zameral sa na výrobu chladničiek, či televízorov, pričom prvé čiernobiele televízory boli vytvorené v roku 1970.

Neskôr bola výroba rozšírená na stavbu helikoptér, lodí, či motorov do lietadiel. Postupne sa v 80. rokoch spoločnosť zamerala na výrobu telefónov, kedy expandovala na trhy v Nemecku, Portugalsku a New Yorku. Neskôr sa začali vyrábať tlačiarne a osobné počítače a v roku 1984 sa spoločnosť mohla tešiť z predajov, ktoré presiahli jeden trilión wonov. Koncom 90. rokov spoločnosť začala s investovaním do dizajnu a výroby komponentov pre iné spoločnosti (napríklad Apple), pričom ich cieľom bolo stať sa svetovým a najväčším výrobcom spotrebnej elektroniky.

Samsung vstúpil na trh s jedným z prvých dotykových zariadení v roku 2001, konkrétne išlo o model SPH-1300. Jedným z úspechov bol telefón, ktorý disponoval funkciou rozpoznávania hlasu (rok 2005). Cieľ byť najväčším výrobcom telefónov na svete sa podaril naplniť v roku 2012. Spoločnosť presadzuje aj ekológiu, nakoľko do zariadení inštaluje komponenty, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu, používa eko-obaly na mobil, alebo balí výrobky do ekologického balenia z vlnitej lepenky, ktorá sa po vybratí produktu dá využívať na ďalšie praktické, či dokonca kreatívne účely.

×