Schodiky Strend Pro AL-D4, 4 stupienkové, max 125 kg, Alu

Kód: 251379
42,41 € –34 %
Schodiky Strend Pro AL-D4, 4 stupienkové, max 125 kg, Alu
42,41 € –34 % 28 € 23,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný oceľový rebrík s extrémne odolnou konštrukciou.
Použiteľný pre každú domácnosť, v ktorej pomôže pri rôznom type prace.
Zvýšená bezpečnosť je zabezpečená protišmykovým systémom, ako sú vlnité schody alebo špeciálne plastové konce nôh.
Napriek použitiu pevného a kvalitného hliníka si rebrík zachováva svoju ľahkosť a jednoduchosť skladovania spolu s prenášaním.


Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie schodíky
Hmotnosť: 3 kg
Materiál rebríka: Hliník
Nosnosť rebríka: 126 kg
Schodíky: 4
Typ rebríka: Áčková konštrukcia
Výška rebríka: 145 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Drabest

Rodinná firma Drabest bola založená 15. decembra 1990 v Krakove Piotrom Paluchom. Odvtedy sa spoločnosť riadi svojím poslaním, ktorým je „Poskytovať ľuďom produkty najvyššej kvality, ktoré zaisťujú bezpečnosť pri práci vo výškach za rozumnú cenu“. Za posledných 30 rokov sa firma dynamicky rozvíjala na domácom trhu a získala miesto na nových zahraničných trhoch. Postupné rozširovanie sortimentu, ktorý firma Drabest ponúka svojím zákazníkom, a ich dlhoročné skúsenosti im umožnili uspokojiť potreby každého spotrebiteľa. V súčasnosti vyrábajú rôzne druhy hliníkových a oceľových konštrukcií pre priemysel aj domáce použitie. Vlajkovými produktmi hliníkové a oceľové rebríky. Drabest je prvou firmou v Poľsku, ktorá použila oceľ, ako materiál na výrobu rebríkov. Aktuálne je spoločnosť jediným výrobcom v Poľsku, ktorý vyrába oceľové rebríky. Aj keď firma v priebehu rokov zožala mnoho úspechov a ocenení, predstavenstvo a majitelia aj naďalej usilujú o neustály rozvoj a riadia sa spoločnou víziou spoločnosti Drabest „Staneme sa uznávaným lídrom vo výrobe rebríkov a regálov na európskom trhu so zameraním na neustále prehlbovanie vzťahy s našimi zákazníkmi a ich spokojnosť."

drabest logo

Kúpou produktov Drabest získate produkty najvyššej kvality pre prácu vo výškach, vrátane lešení a rebríkov. Široká škála produktov od Drabest je vhodná pre  stavebné, montážne a renovačné práce, ako aj pre domáce použitie. Môžete si vybrať oceľové, hliníkové, úložné, záhradné a domáce rebríky a v rôznych vyhotoveniach.

 

 

 

×