SFP / SFP+ moduly

Najpredávanejšie

OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-T, Cat5E a vyšší, 100m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, DELL komp.
 
85,85 €
(71,54 € bez DPH)
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
Skladom (1 ks)
Kód: MIKRO-S-3553LC20D
 
67,79 €
(56,49 € bez DPH)
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D SFP+ 10G modul MM (2pack)
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D SFP+ 10G modul MM (2pack)
Skladom (1 ks)
Kód: NTWUB-UACC-OM-MM-10G-D
 
45,41 €
(37,84 € bez DPH)
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D-20 SFP+ 10G modul MM (20pack)
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D-20 SFP+ 10G modul MM (20pack)
Skladom (1 ks)
Kód: NTWUB-UACC-OM-MM-10G-D-20
 
441,59 €
(367,99 € bez DPH)
Ubiquiti UFiber UACC-CM-RJ45-1G SFP 1G modul, (RJ45 konektor) 1-pack
 
21,29 €
(17,74 € bez DPH)
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul SM 1G/10G/25G 1310nm (10km)
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul SM 1G/10G/25G 1310nm (10km)
Skladom (1 ks)
Kód: MIKRO-XS-31DLC10D
 
133,80 €
(111,50 € bez DPH)
MIKROTIK QSFP28 100Gbps direct attach cable, 1m
MIKROTIK QSFP28 100Gbps direct attach cable, 1m
Skladom (1 ks)
Kód: MIKRO-XQ-DA0001
 
36,16 €
(30,13 € bez DPH)
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.
 
66,07 €
(55,06 € bez DPH)
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, FORTINET komp.
 
82,55 €
(68,79 € bez DPH)
30 položiek celkom
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
74,82 € bez DPH
89,78 €
Kód: NTW-ZY-91-010-204001B
Ubiquiti UFiber UF-SM-1G-S SFP SM BiDi 1G modul, (LC konektor) 2-pack
21,80 € bez DPH
26,16 €
Kód: NTWUB-UF-SM-1G-S
Ubiquiti UFiber UF-SM-10G-S SFP+ SM BiDi 10G modul, (LC konektor) 2-pack
148,04 € bez DPH
177,65 €
Kód: NTWUB-UF-SM-10G-S
Ubiquiti UFiber UF-MM-1G SFP MM 1G modul, (LC konektor) 2-pack
15,49 € bez DPH
18,59 €
Kód: NTWUB-UF-MM-1G
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D-20 SFP+ 10G modul MM (20pack)
367,99 € bez DPH
441,59 €
Kód: NTWUB-UACC-OM-MM-10G-D-20
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D SFP+ 10G modul MM (2pack)
37,84 € bez DPH
45,41 €
Kód: NTWUB-UACC-OM-MM-10G-D
Ubiquiti UFiber UACC-CM-RJ45-1G SFP 1G modul, (RJ45 konektor) 1-pack
17,74 € bez DPH
21,29 €
Kód: NTWUB-UACC-CM-RJ45-1G
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp. Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-CIS-3M
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-SR) Kód: NTW-OEMSFPPMM10G-CIS
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, FORTINET komp. Kód: NTW-OEMSFPPSM10G-FOR
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-LR) Kód: NTW-OEMSFPPSM10G-CIS
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1330, Rx1270, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. Kód: NTW-OEMSFPPSMW10G-CIS-02
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1270, Rx1330, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. Kód: NTW-OEMSFPPSMW10G-CIS-01
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-T, Cat5E a vyšší, 100m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, DELL komp. Kód: NTW-OEMSFPTX1G-DELL
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-T, Cat5E a vyšší, 100m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-T) Kód: NTW-OEMSFPTX1G-CIS
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-LX, singlemode 20km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-LH-SM) Kód: NTW-OEMSFPSM1G-CIS
MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
53,08 € bez DPH
63,70 €
Kód: MIKRO-S-RJ10
MIKROTIK SFP+ modul MM 10G 850nm (300m)
49,18 € bez DPH
59,02 €
Kód: MIKRO-S-85DLC03D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul SM 1G/10G/25G 1310nm (10km)
111,50 € bez DPH
133,80 €
Kód: MIKRO-XS-31DLC10D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul BiDi SM 1270/1330nm (15km)
253,26 € bez DPH
303,91 €
Kód: MIKRO-XS-2733LC15D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m
32,58 € bez DPH
39,10 €
Kód: MIKRO-XS-DA0003
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
23,06 € bez DPH
27,67 €
Kód: MIKRO-XS-DA0001
MIKROTIK SFP modul SM WDM 1310/1550nm sada 2ks (20km)
56,49 € bez DPH
67,79 €
Kód: MIKRO-S-3553LC20D
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
19,68 € bez DPH
23,62 €
Kód: MIKRO-S-31DLC20D
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
23,26 € bez DPH
27,91 €
Kód: MIKRO-S-RJ01
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
14,77 € bez DPH
17,72 €
Kód: MIKRO-S-85DLC05D
MIKROTIK QSFP28 100Gbps direct attach cable, 1m
30,13 € bez DPH
36,16 €
Kód: MIKRO-XQ-DA0001
MIKROTIK QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m
21,01 € bez DPH
25,21 €
Kód: MIKRO-Q-DA0001
MIKROTIK QSFP+ 40Gbps break-out cable to 4x10Gbps SFP+ , 3m
43,10 € bez DPH
51,72 €
Kód: MIKRO-Q-BC0003-S-
×