your-image-description

Statív Levenhuk Level PLUS VT30

Kód: 78399
Novinka Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 179,90 € –33 %
Statív Levenhuk Level PLUS VT30
179,90 € –33 % 119,80 € 99,83 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Statív Levenhuk Level PLUS VT30 je vhodný na pripojenie fotoaparátu, optického zariadenia, videokamery alebo projektora. Disponuje s 1/4" závitom čo znamená, že je kompatibilný s množstvom moderných zariadení. Tento stojan má rýchloupínaciu dosku čo znamená, že sa dá rýchlo zmontovať aj demontovať. Statív je vybavený kvapalinovou hlavou. Má výhodu oproti iným modelom, že je jej pohyb plynulejší. To sa zíde pri nahrávaní videa, pretože video bude príjemnejšie pre oči bez trhaných pohybov a prerušení.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Statív Levenhuk Level PLUS VT30

Hydraulický tlmiaci systém. Kovový. Výška: 300-1560 mm. Nosnosť: 10 kg


Statív Levenhuk Level PLUS VT30 je vhodný na pripojenie fotoaparátu, optického zariadenia, videokamery alebo projektora. Disponuje s 1/4" závitom čo znamená, že je kompatibilný s množstvom moderných zariadení. Tento stojan má rýchloupínaciu dosku čo znamená, že sa dá rýchlo zmontovať aj demontovať. Statív je vybavený kvapalinovou hlavou. Má výhodu oproti iným modelom, že je jej pohyb plynulejší. To sa zíde pri nahrávaní videa, pretože video bude príjemnejšie pre oči bez trhaných pohybov a prerušení.


Statív Levenhuk Level PLUS VT30

 

Hlava statívu sa ovláda špeciálnou pákovou rukoväťou. Je možné ju otáčať horizontálne o 360°, zdvíhať alebo spúšťať. Všetky tieto smery sú vybavené aretačnými gombíkmi. Výška každej nohy sa dá nastaviť samostatne. Vyklopením otvoríte zámok, vysuniete príslušnú sekciu a zámok zacvaknete. Stredový stĺpik je možné zdvihnúť. Statív Levenhuk Level PLUS VT30 je vybavený bublinkovou vodováhou, vďaka ktorej si uľahčíte nastavenie kamery rovnobežne so zemou. Obsahom sady je aj púzdro na prenášanie a skladovanie.


Statív Levenhuk Level PLUS VT30Vlastnosti:
- Kvapalinová hlava s nosnosťou 10 kg
- Horizontálne otočná hlava o 360 °
- Je možné ju vertikálne naklápať hore a dole a ovládať pákovou rukoväťou
- Štandardné 1/4" závit
- Rýchloupínacia doska, systém flip-lock, bublinková vodováha


Obsah sady:
- Statív
- Púzdro
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*Dodatočné parametre

Kategória: Tripody (statívy) pre ďalekohľady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.35 kg
? Hlavica: Otočná výklopná a naklápací, hydraulický tlmiaci systém, demontovateľná
Materiál statívu: hliník
Typ statívu: Podlahový stojan
Bublinková vodováha: Áno
Nosnosť: 10kg
Výška: 300-1560mm
Počet sekcií (počet možností nastavenia rozstupu: 3
Poistný uzáver: Systém flip-lock
Materiál hlavy (držiaka): Plast
Rýchloupínacia doska: Áno
Závit: 1/4"
Dĺžka (v zloženom stave): 640mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description