Nabíjačka SWISSTEEN Smart IC 1A - Čierna

Kód: 2481
5,49 € 4,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Často cestujete alebo ste aktívny na svojom mobilnom zariadení? Práve pre takéto situácie je vhodné mať vždy pri sebe nabíjačku. Adapatér Swissteen Smart IC 1A je vhodným riešením k týmto situáciam pri nízkej batérí na Vášom zariadení. Spoločnosť SWISSTEEN patrí medzi špičkých výrobcov v mobilnom príslušenstve. Nákupom tohto produktu sa teda nemôžete zmýliť. Táto nabíjačka je kompaktná svojou veľkosťou a ľahká, preto ju môžete nosiť takmer všade zo sebou. Dizajn pozostáva z príjemného a kvalitného materiálu, ktorý dlho vydrží. Nabijácia sila tohto adaptéru je naozaj výkonná a nabije vám zariadenie za krátku chvíľu. O bezpečnosť sa nemusíte bať, adaptér je vybavený proti prepätiu a extrémnemu prehrevaniu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka SWISSTEEN Smart IC 1A - Biela 

Často cestujete alebo ste aktívny na svojom mobilnom zariadení? Práve pre takéto situácie je vhodné mať vždy pri sebe nabíjačku. Adapatér Swissteen Smart IC 1A je vhodným riešením k týmto situáciam pri nízkej batérí na Vášom zariadení. Spoločnosť SWISSTEEN patrí medzi špičkých výrobcov v mobilnom príslušenstve. Nákupom tohto produktu sa teda nemôžete zmýliť.

Nabíjačka SWISSTEEN - Biela 

Táto nabíjačka je kompaktná svojou veľkosťou a ľahká, preto ju môžete nosiť takmer všade zo sebou. Dizajn pozostáva z príjemného a kvalitného materiálu, ktorý dlho vydrží. Nabijácia sila tohto adaptéru je naozaj výkonná a nabije vám zariadenie za krátku chvíľu. O bezpečnosť sa nemusíte bať, adaptér je vybavený proti prepätiu a extrémnemu prehrevaniu. Disponujú aj funkciou SMART IC, čím spoznajú akou maximálnou energiou sa nabíja zariadenie, a keď ma nižšiu silu nabíjanie, ako nabíjačka, tak sa automaticky napätie zníži a nepoškodí tým zariadenie. 

 

Adaptér Swissten čierna 

Hlavné výhody
Pohodlné a rychle nabíjanie zariadenia priamo zo siete 
Kompatibilný s akýmkoľvek zariadením - univerzálne USB
Jednoduchá inštalácia aj použitie
Kvalitné spracovanie s dlhou výdržou
Nízka hmotnosť
✓ In - 100V - 240V
✓ Out - 1000 mA, 5V

Balenie obsahuje: Adaptér  

Dodatočné parametre

Kategória: USB adaptéry
Záruka: 2 roky
Pripojenie: Do siete
Vstup: DC 5V/1A, Max. 5W
Výstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,15A
Maximálny výstupný prúd: 1A
Teplota použitia: 0-45°C
Nabíjačka: Áno
Konektor: USB
Bezdrôtové nabíjanie: Nie
Port USB:
? SMART IC: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: