Nabíjačka SWISSTEEN Smart IC 2.1A - biela

Kód: 2484
6,95 € 5,79 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Často cestujete alebo ste aktívny na svojom mobilnom zariadení? Práve pre takéto situácie je vhodné mať vždy pri sebe nabíjačku. Adapatér Swissteen Smart IC 1A je vhodným riešením k týmto situáciam pri nízkej batérí na Vášom zariadení. Spoločnosť SWISSTEEN patrí medzi špičkých výrobcov v mobilnom príslušenstve. Nákupom tohto produktu sa teda nemôžete zmýliť. Táto nabíjačka je kompaktná svojou veľkosťou a ľahká, preto ju môžete nosiť takmer všade zo sebou. Dizajn pozostáva z príjemného a kvalitného materiálu, ktorý dlho vydrží. Nabijácia sila tohto adaptéru je naozaj výkonná a nabije vám zariadenie za krátku chvíľu. O bezpečnosť sa nemusíte bať, adaptér je vybavený proti prepätiu a extrémnemu prehrevaniu. Hlavnou výhodou je možnosť nabíjanie až dvoch zariadení naraz s dvojitým konektorom pre nabíjanie. Môžete si tak nabíjať napríklad mobilný telefón a bezdrôtové slúchadlá naraz. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka Swissten Smart IC 2.1A - biela

Často cestujete alebo ste aktívny na svojom mobilnom zariadení? Práve pre takéto situácie je vhodné mať vždy pri sebe nabíjačku. Adapatér Swissteen Smart IC 1A je vhodným riešením k týmto situáciam pri nízkej batérí na Vášom zariadení. Spoločnosť SWISSTEEN patrí medzi špičkých výrobcov v mobilnom príslušenstve. Nákupom tohto produktu sa teda nemôžete zmýliť.

Nabíjačka Swissten - biela

Táto nabíjačka je kompaktná svojou veľkosťou a ľahká, preto ju môžete nosiť takmer všade zo sebou. Dizajn pozostáva z príjemného a kvalitného materiálu, ktorý dlho vydrží. Nabijácia sila tohto adaptéru je naozaj výkonná a nabije vám zariadenie za krátku chvíľu. O bezpečnosť sa nemusíte bať, adaptér je vybavený proti prepätiu a extrémnemu prehrevaniu. Disponujú aj funkciou SMART IC, čím spoznajú akou maximálnou energiou sa nabíja zariadenie, a keď ma nižšiu silu nabíjanie, ako nabíjačka, tak sa automaticky napätie zníži a nepoškodí tým zariadenie. 

 Nabíjačka Swissten

Hlavné výhody
Pohodlné a rychle nabíjanie zariadenia priamo zo siete 
Kompatibilný s akýmkoľvek zariadením - univerzálne USB
Jednoduchá inštalácia aj použitie
Kvalitné spracovanie s dlhou výdržou
Nízka hmotnosť
✓ In - 100V - 240V
✓ Out - 1000 mA, 5V
Nabíjanie dvoch zariadení naraz

Balenie obsahuje: Adaptér  

Dodatočné parametre

Kategória: USB adaptéry
Záruka: 2 roky
Typ nabíjačky: Do siete
Počet výstupov: 2
Výkon: 10,5 W
Typ hlavného výstupu: USB-A
Maximálny výkon hlavného výstupu: 10,5 W
Maximálny prúd hlavného výstupu: 2,1 A
Farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: