USB-C dokovacia stanica Swissten hub 6-IN-1 (USB-C PD, 3X USB 3.0, SD, MICRO SD) ALUMINIUM

Kód: 44040102
28,50 € 23,75 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022
Možnosti doručenia
Chcete si rozšíriť počet USB výstupov vášho počítača? Pre tieto situácie, je tu SWISSTEN HUB pre zvýšené pripojenia rôznym zariadení k vášmu notebooku. S týmto externým HUBom už nebudete mať problém pripojiť akékoľvek USB flash disky, pamäťové zdroje, zvukové karty a rôzne iné externé zariadenia k Vášmu notebooku.  Konštrukcia tela je vyrobená z hliníku, ktorý pôsobí elegantne a dodáva tým HUBu zvýšenú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. V produkte nájdete jeden USB-C výstup s inovatívnou funkciou rýchlo nabíjania Power Delivery, ktoré má výstupný výkon až 100W.  Ďalej v ňom nájdete aj čítačky pamäťových kariet SD a microSD. Každá čítačka zvládne kartu vo veľkosti až 2TB. Hlavnou vychytávkou je aj 4x port USB 3.0 pre pripojenie ľubovoľného externého zariadenia k vášmu notebooku. S takýmto USB pripojením môžete posielať dáta až 5 GB/s.

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN USB-C HUB 6-IN-1 (USB-C PD, 3x USB 3.0, SD, MICRO SD) ALUMINIUM

 

Potrebujete zefektívniť prácu na svojom notebooku? Chcete si rozšíriť počet USB výstupov vášho počítača? Pre tieto situácie, je tu SWISSTEN HUB pre zvýšené pripojenia rôznym zariadení k vášmu notebooku. Ide o ďalší z produktov od spoločnosti SWISSTEN, táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva.

 S týmto externým HUBom už nebudete mať problém pripojiť akékoľvek USB flash diky, pamäťové zdroje, zvukové karty a rôzne iné externé zariadenia k Vášmu notebooku. Spracovanie výrobku je na prémiovej úrovni, ako to býva pri produktoch od značky SWISSTEN zvykom. Konštrukcia tela je vyrobená z hliníku, ktorý pôsobí elegantne a dodáva tým HUBu zvýšenú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. 


V produkte nájdete jeden USB-C výstup s inovatívnou funkciou rýchlo nabíjania Power Delivery, ktoré má výstupný výkon až 100W. S touto rýchlosťou si dokážete nabiť vaše zariadenie behom oveľa kratšieho času.  Ďalej v ňom nájdete aj čítačky pamäťových kariet SD a microSD. Každá čítačka zvládne kartu vo veľkosti až 2TB. Hlavnou vychytávkou je aj 4x port USB 3.0 pre pripojenie ľubovoľného externého zariadenia k vášmu notebooku. S takýmto USB pripojením môžete posielať dáta až 5 GB/s.

 Vlastnosti

✓ Renomovaná spoločnosť SWISSTEN
✓ Mutlifunkčný HUB pre pripojenie rôznych externých zariadení k vášmu notebooku
✓ Port USB-C s rýchlym dobíjaním PowerDelivery s výstupným výkonom až 100W
✓ 4x porty USB 3.0 s rýchlosťou výstupný portov až 5GB/s
✓ Čítačka MicroSD a SD kariet až do veľkosti 2TB
✓ Elegantná hliníková konštrukcia pre zväčšenú odolnosť
✓ Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
✓ USB-C kábel
✓ Skvelý dizajn
✓ Prémiová kvalita
 


Dodatočné parametre

Kategória: USB Huby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×