Dátový kábel Swissten USB-C / MICRO USB 0,4 M - čierny

Kód: 71506510
5 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia
Kvalitný nabíjací kábel od spoločnosti SWISSTEN s koncovkami USB-C / Micro USB. Kvalitné spracovanie a bezpečné používanie. Dĺžka kábla je 0,4m. Svojim spracovaním je vhodný aj pre nabíjanie smartfónov v nových automobiloch. Môžete využiť okrem smartfónov aj na nabíjanie slúchadiel alebo hodiniek. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dátový kábel Swissten  USB-C / MICRO USB 0,4 M - čierny


Kvalitný dátový kábel pre nabíjanie smartfónov a inej elektroniky. Disponuje koncovkami USB-C / Micro USB, kde sú konce káblov spevnené. Takéto prepojenia môžete využiť aj na prenos dát. Celková dĺžka kábla je 0,4 metra. Materiál kábla je z TPU gumy. Bezpečné a spoľahlivé nabíjanie / prenos dát. Balené v blistri SWISSTEN. 

Dátový kábel SWISSTEN s koncovkami USB-C / Micro USB - držka 0,4 metraKľúčové vlastnosti:

- Kvalitný dátový kábel SWISSTEN
- Dĺžka kábla 0,4 metra
- Materiál z TPU
- Konce káblu spevnené pre pevné uchytenie
- Koncovky USB-C / MICRO USB

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/Micro USB
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.02 kg
Vstupný konektor: Usb-C
Výstupný konektor: Micro-USB
Dĺžka kábla: 0,4 m
Typ: Prepojovací kábel
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×