Slúchadlá Apple AirPods, bezdrôtové nabíjanie MRXJ2ZM/A (2019)

Kód: 666
189,99 € –25 %
88510 o 1d6fmc92p1qbv1gsm1ef2116f1g30160 gallery
189,99 € –25 % 143 € 119,17 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Apple AirPods s Wireless nabijateľným púzdrom, Vás obklopia svojim vysoko kvalitným zvukom. Slúchadlá AirPods disponujú ovládaním hlasitosti s dobou prehrávania až 5 hodín. Súčasťou balenia je bezdrôtové nabíjacie puzdro, vďaka ktorému môžete AirPods Pro využívať bez obmedzenia viac ako 24 hodín. 15 minút nabíjania v nabíjacom púzdre vydržia Airpady až 3 hodiny počúvania hudby alebo 2 hodiny hovorov. Navyše sú odolné proti potu a vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko o produkte

bezdrôtové slúchadlá • výdrž 24 hod • Bluetooth • mikrofón • pohybové akcelerometre • integrované optické čidlá • automatické rozpoznanie telefonovania a opätovné zapnutie prehrávania • filtrácia okolitého hluku • bezdrôtové nabíjacie puzdro v balení

Apple AirPods (2019) 

Slúchadlá Apple AirPods patria k špičke vo svojom odbore. Bezdrôtové štuple ponoria vaše uši do strhujúceho zvuku, ktorého sa nebudete môcť nabažiť. Pomocou Bluetooth ich prepojte so svojím smartfónom, tabletom a ďalšími zariadeniami a vychutnajte si na jedno nabitie až päť hodín nerušeného počúvania. Slúchadlá disponujú množstvom moderných technológií, ktoré z nich robia nenahraditeľného pomocníka. Inteligentné pohybové akcelerometre a optické senzory dokážu určiť, či ich máte v ušiach alebo nie, v tom prípade prehrávanie pozastavia.

Integrovaný mikrofón

Priamo v slúchadlách je integrovaný mikrofón, ktorý umožňuje príslušenstvo využiť na handsfree vybavovanie telefónnych hovorov. Počas hovoru mikrofón účinne tlmí okolité ruchy, aby vás človek na druhej strane počul jasne a zreteľne.

Slúchadlá automaticky pozastavia prehrávanie, keď si ich vyberiete z uší!

 

Pre všetky Apple zariadenia

Slúchadlá si perfektne rozumejú so všetkými Apple zariadeniami. Stačí niekoľko sekúnd a môžete si užívať počúvanie hudby z iPhonu, hodiniek Apple Watch, iPadu aj MacBooku.


 

Rýchlejšie reakcie

V príslušenstve je integrovaný úplne nový vylepšený čip Apple H1, ktorý zaisťuje rýchle a stabilné bezdrôtové pripojenie. Vďaka tomu môžete prepínať medzi zariadeniami 2× rýchlejšie, vybavovať hovory s 1,5× rýchlejším spojením a dopriať si o 30 % nižšiu latenciu pri hraní hier.


 

Handsfree funkcie

Integrovaný mikrofón umožňuje využívať slúchadlá k handsfree vybavovaniu telefónnych hovorov. Počas hovoru je aktívna funkcia filtrovania okolitého hluku. Slúchadlá navyše spoznajú, že voláte a pozastavia prehrávanie hudby. Akonáhle hovor ukončíte, prehrávanie sa automaticky opäť spustí.


 

Až 24 hodín prevádzky

Na jedno nabitie slúchadlá zaistia kvalitné a nerušené počúvanie hudby až päť hodín. Túto dobu navyše môžete výrazne predĺžiť, a to až na 24 hodín. Stačí slúchadlá vložiť do bezdrôtového nabíjacieho puzdra, ktoré má energiu na niekoľko ďalších nabití. Len za 15 minút sa slúchadlá nabijú až na ďalšie tri hodiny počúvania.


 

Jednoduché nastavenie

Prepojenie s hodinkami, tabletom alebo telefónom vám nezaberie dlhšie ako niekoľko minút. Zariadenie si slúchadlá automaticky vyhľadá a pripojí ich bez nutnosti ďalšej inštalácie. Potom už medzi zdrojmi môžete prepínať ľahko a bez čakania.

Parametre produktu:

AirPods 2. generácia

Výrobca: Apple

Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripoja

Rýchle nastavenie pre všetky tvoje Apple zariadenia

Rýchly prístup k Siri "Hey Siri" alebo dvojitým klepnutím (keď si to tak nastavíš)

Zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým klepnutím

Rýchle nabíjanie v puzdre

Puzdro sa dá dobíjať bezdrôtovou Qi nabíjacou podložkou alebo konektorom Lightning

Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas

Hladké prepínanie medzi zariadeniami

Bluetooth: áno

Kompatibilita

iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 12.2 alebo novším

Apple Watch s watchOS 5.2 alebo novším

Mac s macOS 10.14.4 alebo novším

Rozmery

Hmotnosť AirPods pre jedno slúchadlo: 4 g

Nabíjacie puzdro: 40 g

Rozmery pre jedno slúchadlo: 16.5 x 18 x 40.5 mm

Nabíjacie puzdro: 44.3 x 21.3. x 53.5 mm

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Wirelless
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: